Emanet Dizisi Oyuncuları Şaşırtan Yaşları ve Burçları

Emanet Dizisinin Yaman ve Seher’i Hangi Burç?

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet sevilen diziler arasında yer alıyor. Özellikle diziye yurt dışından ilgi büyük! Peki dizisinin oyuncularını yakından tanımaya ne dersiniz?

Sıla Türkoğlu : Seher karakterini canlandırmaktadır. 18 Nisan 1999 İzmir Bornova doğumludur. Şu anda 22 yaşında koç burcudur. Oyunculuğa 2018 yılında rol aldığı Ağlama Anne dizisiyle başladı. 2019’da yoluna devam ederek, Yemin dizisinde Suna karakterini, 2020’de Emanet dizisinde Seher karakterini canlandırmaktadır.

Halil İbrahim Ceyhan : Yaman karakterini canlandırmaktadır. Halil İbrahim Ceyhan, müzik çalışmaları yanı sıra ilk ve tek oyunculuk deneyimini 2019 yılında Hemen Döneriz isimli filmde yaşamıştı. Halil İbrahim Ceyhan çok yönlü bir kişiliktir. Müzik ve sinema sektöründe fotomodel, söz yazarı, şarkıcı, besteci ve aktör olarak yer almaktadır. Eylül 2019’da yayımlanan Kendini Bana Bırak isimli bir single çalışması vardır ve 1 milyona yakın izlenme elde etmiştir. 1986 doğumlu ve aslen Sivaslı’dır.

Melih Özkaya: Survivor yarışmacısı, dizi film oyuncusu. 1988, İstanbul doğumlu. Survivor 2018’den tanıdığımız Melih Özkaya, uzun yıllar profesyonel voleybol oynamıştır. 2011 yılında oyunculuk eğitimi alarak sektöre giren Melih Özkaya ilk oyunculuk deneyimini 2012 yılında Yer Gök Aşk dizisi ile yaşamıştı. 2020’de rol aldığı Emanet dizisinde Komiser Ali  karakterini canlandırıyor. Şu anda 33 yaşındadır.

Gülay Özdem: 15 Mayıs 1978 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Dokuz Eylül Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde başladığı üniversite eğitimini yarıda bırakarak spiker olmaya karar verdi. Medyadaki kariyerine; Radyo Mega, Star FM, Radyo Spor, Radyo Pink, Best FM ve Show Radyo gibi radyolarda çalışarak başladı. Oyuncu 43 yaşında ve boğa burcudur.

Tolga Pancaroğlu: 24 Aralık 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Tolga Pancaroğlu, Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde eğitim aldıktan sonra, Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi dizisinde aldığı rolle ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Ziya karakterini canlandıran oyuncu 30 yaşında ve oğlak burcudur.

Osman Aydın (Selim) : 1 Ocak 1986 yılında İzmit’te dünyaya gelmiştir. Yakışıklı oyuncu 185 cm boyunda 78 kilodur. Aydın, profesyonel futbolculuk kariyerine yaşadığı sakatlık sonrası nokta koymuş ve ardından modellik yapmaya başlamıştır. Yakışıklı oyuncu modelliğin ardından Emanet dizisiyle oyunculuk hayatına başlamıştır. Oyuncu 35 yaşında ve oğlak bucudur.

Hilal Yıldız : Emanet dizisinde Zuhal karakterini Hilal Yıldız canlandırmaktadır. Hilal Yıldız 1997 yılında doğdu. Üniversite eğitimini Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümünde tamamlayan Yıldız, ilk olarak Kanal 7’de yayınlanan Emanet dizisinde rol almaya başladı. Bu dizi ile kariyerine güçlü bir giriş yapan Yıldız, izleyiciler tarafından fazlasıyla beğenildi. Güzel oyuncu dizi sektörünün yanı sıra mankenlik ile de yakından ilgilenmektedir. Oyuncu 24 yaşında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.