Emanet 99.Bölüm Fragmanı – 21 Ocak Perşembe

Seher ve Yaman YAKINLAŞIYOR!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 99.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 99.Bölümünde Yaman ve Seher arasında romantik yakınlaşma gerçekleşiyor. Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 99.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 99.Bölümü 21 Ocak 2021 Perşembe akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde İkbal bu zamana kadar yaptığı planlarla resmen Seher ve Yaman aşkını bu noktaya getirdi diyebiliriz. Nitekim son planında artık Zuhal çıldırdı. İkbal’in yaptığı başarısız planlara ateş püskürdü. İki cadı birbirlerini yerken Yaman ve Seher aşkı ise alev aldı diyebiliriz. Yusuf’ta bu durumu fark etmiş olacak ki ikiliden anne ve babası olmalarını istedi. Uzun süre zorluklar çeken çiftimiz bu süreci elbette çoktan hak etmişti.

İkili birbirlerine her fırsatta daha çok yakınlaşmaya devam edecek. Oldukça romantik olan bu sahneleri izlemek gerçekten izleyiciler için oldukça keyifli. Ancak İkbal cadısı planlarına hız kesmeden devam ediyor. İkbal bu planlarıyla ikiliyi zorla evlendirirse şaşırmamak lazım. İzlerken bazen İkbal gizli bir Seher hayranı mı dedirtiyor insana. Ancak bu seferki planı işe yarayacak. Yaman ve Seher’de mecburen konağa tekrar dönecekler. Ama ne olursa olsun artık alev alan bu aşkın geri dönüşü yok.

Diğer tarafta ise Kiraz ve Ali arasındaki yakınlaşmada günden güne artıyor. Bu tarafta da Begüm kıskançlık krizlerinde. Ancak tıpı Zuhal gibi Begüm’ün de yapacağı her şey boşa. Hem Ali hem de Yaman gönlünü çoktan kaptırdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir