Emanet 98.Bölüm Fragmanı – 20 Ocak Çarşamba

Yaman ve Seher Aşkı ALEV ALEV!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 98.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 98.Bölümünde Yaman hapse düşmüştü. Seher ise Yaman’ı kurtarma peşinde! Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 98.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 98.Bölümü 20 Ocak 2021 Çarşamba akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde İkbal’in tüm oyunlarına rağmen Yusuf sosyal hizmetler tarafından alınmaktan kurtulmuştu. Yaman’ın avukatı onları ihbar eden kişinin İkbal olduğunu öğrense de bunu Yamandan saklamayı tercih ederek İkbal’i şimdilik kurtarır. İkbal artık eskisi gibi rahat hareket edemeyecek. Diğer tarafta Yaman sosyal hizmetlerin onlara bir şans daha vermesini kutlamak ister. Seher ve Yusuf’u alarak baş başa bir gün geçirirler.

Yaman’ın elbette amacı Yusuf’u mutlu etmek olsa da aklı Seher’dedir. Üstelik Yusuf’un ikilinin evlenmelerini istemesi de ikiliyi utandırır. Hem Seher hem de Yaman birbirlerine olan hislerinin artık farkındalardır. Kısaca Seher ve Yaman aşkı günden güne alevlenerek büyüyecek. İkbal ve yancısı Zuhal ise sinir krizlerine girerek bu durumu izleyecek.

Diğer tarafta ise Kiraz ve Ali arasındaki yakınlaşma da günden güne artıyor. Ali her fırsatta Kiraz’ın yanında olurken Begüm ikiliyi yakınlaşırken görünce küplere biner. Kiraz ise Ali’nin hislerini öğrendikten sonra onun yakınında olmaktan heyecan duyar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir