Emanet 97.Bölüm Fragmanı – 19 Ocak Salı

Yaman ve Seher Evliliğinin Anahtarı Yusuf Olacak!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 97.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 97.Bölümünde Yaman hapse düşmüştü. Seher ise Yaman’ı kurtarma peşinde! Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 97.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 97.Bölümü 19 Ocak 2021 Pazartesi akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde İkbal önce Seher adına tutulmuş daireyi bulmuş, ardından da bunu çocuk esirgemeye bildirerek Yusuf’un velayetinin düşmesini sağlamıştı. Yusuf’un tekrar sosyal hizmetler tarafından alınacak olması Seher’i derinden etkilerken Yaman güçlü kalarak onu toparlamak ister. Bir şekilde Yusuf’u kurtarmayı kafasına koyan Yaman tüm yolları arar. Yaman diğer taraftan da bu alçakça ihbarı yapan kişinin de peşine düşer.

Elbette ipin ucu ikbale çıkıyordur. Ancak İkbal bu işi Seher’e yıkmak için yine planlar yapar. Tabi İkbal’in kaçırdığı bir nokta var. Yusuf’un düştüğü bu zor durum en çok Yaman ve Seher’i üzmesinin yanı sıra ikiliyi daha da yakınlaştırdı. Ayrıca İkbal’i daha da şoke edecek olay ise Yusuf’un velayetinin tekrar alınabilmesi için bir aileye ihtiyacı olacağı. Kısaca toparlarsak Seher ve Yaman Yusuf için formalite bir evlilik yapabilir. Çünkü baktığımız zaman Yusuf’un iki kurtuluş yolu var. Biri bir aile ortamına girmek diğeri ise kaçmak.

Diğer tarafta ise Kiraz, Ali’nin duygularını öğrendi. Ali tuhaf hareketler sergileyen Kiraz’a anlam veremez. Kiraz ise Ali’nin aşkını ilan edeceğini düşünerek utanarak kaçacak. Burada oldukça romantik sahneler bizi bekliyor diyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir