Emanet 96.Bölüm Fragmanı – 18 Ocak Pazartesi

Seher ve Yaman AŞKI IŞIK SAÇIYOR!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 96.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 96.Bölümünde Yaman hapse düşmüştü. Seher ise Yaman’ı kurtarma peşinde! Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 96.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 96.Bölümü 18 Ocak 2021 Pazartesi akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Seher ve Yaman aşkı giderek herkesin dikkatini çekiyor. Zuhal ve İkbal bu akın farkındaydı. Tabi daha sonrasında Selim’de gerçekle yüzleşti. Şimdi ise Nadire teyzede durumun farkında. Gerçi ikiliyi yan yana kim görse yakıştırır. Seher ise Nadire teyzenin sözlerinden sonra epey paniklemiş durumda. Yaman’ın söylenenleri duyduğunu zannedip endişelenirken elbette Yaman’ın olanlardan haberi yok. Tabi bu durum Seher’in kaçmasına Yaman’ın da kovalamasına sebep olacak. İkili yine romantik anlar yaşamaya devam ediyor.

İkili için işler her geçen gün daha iyiye gidiyor diyebiliriz. Ancak İkbal ve Zuhal işleri yine karıştırmaya hevesli. Yaman’ın Seher için tuttuğu öğrenen İkbal bu işi afişe ederek Yusuf’u tekrar tehlikeye atacak. İkbal’in amacı ne olursa olsun Seher’in konaktan gitmesi. Seher gidince de Yaman’ın Zuhal’e kalması. Ancak İkbal’in tüm bu planları boşa. Çünkü Yaman ve Seher’i zorluklar ve mücadele daha da birleştiriyor.

Diğer tarafta da işler bir hayli romantik. Melisa Kiraz ile konuştu. Ona Ali ile aralarında bir şey olmadığını söylemenin yanı sıra Ali’nin Kiraz’dan hoşlandığını da anlattı. Kiraz Ali’nin kendisinden hoşlandığını duyunca gözlerinin içi gülerken burada da artık işler ciddileşiyor. Kiraz Ali’nin her hareketinden utangaçlık duyarken Ali’de Kiraz’ın bu haline anlam veremeyecek. Ancak ikili er ya da geç aşklarını itiraf edecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir