Emanet 95.Bölüm Fragmanı – 15 Ocak Cuma

İkbal Ortalığı Karıştıracak!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 95.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 95.Bölümünde Yaman hapse düşmüştü. Seher ise Yaman’ı kurtarma peşinde! Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 95.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 95.Bölümü 15 Ocak 2021 Cuma akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Yaman ve Seher için işler oldukça iyiye giderken İkbal cadısı ve yancısı Zuhal ortalığı karıştırmak için ellerinden geleni yapacak. Daha önce neredeyse Yaman’ın düşmanları ile bile işbirliği içine giren İkbal’in yapacaklarının elbette sınırı yok. İkbal yine Yusuf üzerinden ikiliye darbe vurmanın peşinde. Seher’in kiraladığı evi keşfeden İkbal bu konuda ikiliyi zor duruma düşürüp suçu da Seher’e yıkmak isteyecek.

Yancısı ise Seher’i hizmetçi durumuna düşürerek aklınca Yaman’ı rezil etme planı yaparken sonuçları pekte istediği gibi olmayacak. Yaman Seher’in ne kadar alçak gönüllü bir insan olduğunu görecek. İkilinin birbirlerine karşı ilgisi her zamankinden daha da fazla artacak. Kısacası İkbal ve Zuhal oyunlar planlar kursalar da aşk onlara rağmen tüm hızıyla büyümeye devam ediyor.

Diğer tarafta Kiraz ise olayları çok yanlış anlıyor. Ali ve Melisa’yı yan yana gören Kiraz ikilnin arasında bir şeyler olduğunu düşünecek. Bu yüzden Ali’ye karşı tavır alan Kiraz ona epey kapris yapacak Ali ise Kiraz’ın bu tuhaf hareketlerini anlamlandıramasa da zamanla ikili birbirlerine karşı hislerini itiraf etmek zorunda kalacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir