Emanet 94.Bölüm Fragmanı – 14 Ocak Perşembe

Yaman Seher’i Etkilemeye Devam Ediyor!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 94.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 94.Bölümünde Yaman hapse düşmüştü. Seher ise Yaman’ı kurtarma peşinde! Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 94.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 94.Bölümü 14 Ocak 2021 Perşembe akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Seher ve Yaman’ın yakınlaşması günden güne artıyor. Yaman Seher’e hisse devri yaparak Seher’i oldukça kızdırdı. Ancak Seher’in gönlünü almayı da bildi. Yaman’ın Seher için jestleri ise devam ediyor. İkili nostaljik fotoğraflarla geçmişe giderken Yaman bu fotoğraflarla Seher’e güzel bir sürpriz yapacak.

İkili için her şey oldukça iyi giderken İkbal cadısı yine iş peşinde. Seher’in mirastan pay alacağını duyan İkbal delirirken bunu engellemek için elinden geleni yapacak. Ancak İkbal artık hiçbir şey yapamaz. Çünkü ikili çoktan birbirlerine gönlünü kaptırdı. Bundan sonra adım adım evliliğe doğru giden bir aşkı izleyeceğiz.

Diğer tarafta Kiraz’ın kıskançlık krizleri devam ediyor. Kiraz’ın bu tavrı elbette Ali’nin de dikkatini çekiyor. Ali Kiraz’ın bu kıskanç tavrından oldukça memnun. İkili de birbirlerine olan hislerini açıklamaya yakın. Kısacası Emanet’te aşka doymaya hazır olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir