Emanet 93.Bölüm Fragmanı – 13 Ocak Çarşamba

Yaman’dan Seher’e Romantik JEST!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 93.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 93.Bölümünde Yaman hapse düşmüştü. Seher ise Yaman’ı kurtarma peşinde! Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 91.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 93.Bölümü 13 Ocak 2021 Çarşamba akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Yaman ve Seher’in anlamlı ve oldukça romantik konuşmalarını izledik. İkili her fırsatta açık şekilde olmasa da birbirlerine karşı ilgilerini belli ediyorlar. Yaman’ın Seher’e bir diğer sürprizi ise ona şirketten hisse vermek. Yaman bu hareketiyle Seher’in hayatlarında ki yerini sağlamlaştırma. Ancak bu özellikle İkbal ve Zuhal’i bir hayli rahatsız edecek. Tabi Seherde Yaman’ın bu teklifini kabul etmeyecek.

Tabi Yaman’ın Seher için planları bunlarla da kalmayacak. Yaman her fırsatta Seher’i etkilemek için elinden geleni yapacak. Seher’in sevdiği ve değerli bulduğu şeyleri kullanarak ona oldukça romantik ve anlamı jestler yapacak. Kısacası ikilinin arası oldukça iyi gidiyor. Ancak işleri karıştıracak biri var. O da Selim. Yaman’ı neredeyse öldürtecek olan Selim şimdi de vicdan azabı çekiyor. Selim Yaman’a gerçekleri anlatmak için onun karısına çıkacak. Ancak Selim’in bu itirafı Yaman’ı öfkelendirmesi ve eskisi gibi davranmasına sebep verebilir.

Diğer tarafta ise Kiraz kıskançlık krizlerine devam ediyor. Melisa resmen ona rakip oldu. Üstelik Kiraz gibi saf biri de değil. Kiraz’ı ekarte etmek için yanıltıcı şeylerde yapacak. Kısacası Kiraz’ı burada oldukça zor günler bekliyor. Ancak bu yaşananlar Kiraz ve Ali’nin birbirlerine olan hislerini görmelerini de sağlayabilir.

One Comment on “Emanet 93.Bölüm Fragmanı – 13 Ocak Çarşamba”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir