Emanet 92.Bölüm Fragmanı – 12 Ocak Salı

Yaman ve Seher AŞKI RESMEN BAŞLIYOR!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 91.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 91.Bölümünde Yaman hapse düşmüştü. Seher ise Yaman’ı kurtarma peşinde! Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 91.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 91.Bölümü 11 Ocak 2021 Pazartesi akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde zorluklarla büyüyen aşkımız sonunda gün yüzüne çıkmaya başladı. Yaman ve Seher yaşadıkları onca beladan sonra artık rahat nefes almaya başladı. İkili gözleriyle, bakışlarıyla resmen aşklarını ilan ediyorlar. Zuhal ve İkbal ise bu aşkın en büyük şahidi. Yaman ve Seher bakışlardan sonra bir adım daha ileri gidecekler. Yaman Seher’e vereceği hediye ile gölünün ona sonsuza dek açık olduğunu ima edecek. Ayrıca gelecek bölümlerde ikilini romantik yakınlaşmalarıyla bir hayli mutlu sahneler bizi bekliyor.

İkili için her şey güzel giderken elbette son bir adım daha olacak. Bu da geçmişleriyle yüzleşmek. Evet Yaman Seher’i Seher’de Yaman’ı tanıyor. Ancak bir evlilik için bundan daha fazlası gerek. Seher Yaman’ın hayatına girerken Yaman’ın da onun hayatına girmesi lazım. Kısacası ikilinin aşkları filizlenirken bir yandan da ciddi adımlarla da pekişecek.

Diğer tarafta Ali’nin başı ise Melisa ile dertte. Melisa oldukça yakışıklı olan komiserimize gözünü dikti. Burada sakin sakin takılan Kiraz için işler değişecek. Kiraz kıskançlık krizlerine girecek. Ali’ye karşı hisleri olan Kiraz’ın Melisa’ya tahammülü pek yok. Diğer tarafta olduğu gibi burada da çok yakında ikilinin birbirlerine karşı olan hisleri gün yüzüne çıkacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir