Emanet 91.Bölüm Fragmanı – 11 Ocak Pazartesi

Yaman’ın Hayatı Tehlikede! İki Kardeş Aynı Safta

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 91.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 91.Bölümünde Yaman hapse düşmüştü. Seher ise Yaman’ı kurtarma peşinde! Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 91.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 91.Bölümü 11 Ocak 2021 Pazartesi akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Yaman hapse düşmüş ve bıçaklanmıştı. Seher ise tüm çabalarıyla Yaman’ı kurtarmak için onun aleyhinde yalancı şahitlik edenleri ikna için uğraştı. Nitekim Seher’in bu iyi yürekliliği yalancı şahidin vaz geçmesini sağlayacak. Ancak Yaman’ın durumu Seher’i derinden sarsacak. İkili beraber bir çok kötülüğü zorluğu aştıkları gibi bundan da kurtulacaklar. Yaman’ın durumu kendisini giderek toparlayacak. Burada daha önce de dediğimiz gibi büyük yük Ali’de. Ali Yaman’ın tepesine binip onu hapse tıkarken bilmeden o da bir oyuna kurban gittiğini anlayacak.

 Kısaca toparlayacak olursak iki kardeş ve aynı zamanda iki düşman olan Ali ve Yaman ilk defa aynı safta yer alacak. Ali adaleti sağlamak için uğraşırken Yaman’da karanlık dünyasından çıkarak adaleti sağlaması için polislere yardım edecek. Normalde Yaman bunu kendi usullerine göre hallederdi ancak artık Seher var. Yaman’ı bir daha karanlık dünyaya sokmamaya kararlı.  Yaman ve Seher aşkından sonra Ali ile Yaman’ın da araları düzelecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir