Emanet 90.Bölüm Fragmanı – 8 Ocak Cuma

Yaman Hapse Girdi!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 90.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 90.Bölümünde Yaman, Seher’e ‘Bir kadını ne mutlu eder?’ sorusunu soracak. Seher’e bir kolye hediye eden, daha sonra ise Seher’le birlikte vakit geçirebilecekleri bir plan yapan Yaman, Seher ile baş başa olacakları bir tatil planı yapacak. Zuhal ise bu yakınlaşmayı yakından takip edecek ve Seher’in Yaman’la gezerken kendisinin evde oturduğunu söyleyip bu duruma isyan edecek. İkbal ise Zuhal’i teselli edip kontrolünü kaybetmemesini söyleyecek. Yaman’ın Seher’e aldığı kolyeyi gören Zuhal, bu duruma daha da sinirlenecek. Yaman ise Seher ile birlikte vakit geçirecekleri planını Seher’le paylaşacak. Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 90.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 90.Bölümü 8 Ocak 2021 Cuma akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Yaman büyük bir komployla birlikte hapse mahkum edilirken Seher onu kurtarmak için elinden geleni yapacak. Ancak işler hiçte kolay gitmeyecek. Yaman’ın düşmanları oldukça iyi bir plan yaptıklarından dolayı delil bulmak oldukça zor. İlk olarak Yalancı şahit ile işe başlansa da buradan da sonucun çıkması pekte mümkün değil.

Peki Yaman nasıl kurtulacak? Yaman’ın kurtulması için tek bir yol var. O da Selim’in yaptıklarından pişman olarak gerçeği Seher’e anlatması. Tabi Selim bunu yaparsa Seher’i sonsuza dek kaybedebilir. Ancak Seher’in günden güne kötüye gidişi Selim’i buna itecek. Burada en büyük yük ise Ali’ye düşecek. Ali henüz bilmediği öz kardeşi Yaman’ı kurtarmak için elinden geleni yapacak. Ali her ne kadar Yaman’a düşman olsa da adaleti sağlamak noktasında ilkeli biri.

Diğer tarafta Kiraz ise yeni işinde hatalarına devam etti. Kiraz restorandaki işinden ayrılırken morali oldukça bozulacak. Bu konuda Ali ona destek verirken ikili beraber yemek yapmayı ve Kiraz’ın kaybolan özgüvenini geri kazanmayı deneyecek. Oldukça romantik anlar Ali ve Kiraz tarafında bizleri bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir