Emanet 9.Bölüm Fragmanı – 17 Eylül Perşembe

Yaman Seher’in Güzelliğinden ETKİLENİYOR!

Emanet dizisinde işler giderek karışıyor. Diziye İkbal’in kardeşi Zuhal’in de girmesiyle Seher’in düşman sayısı ikiye katlanıyor. İkbal kardeşi ile Yaman’ın evlenmesini isterken bunun anahtarı olarak Yusuf’u görüyor. Zuhal ile Yusuf’un arası ne kadar iyi olursa istediğinin o kadar hızlı gerçekleşeceğini biliyor. Ancak Yusuf’un aklı teyzesinde. Üstüne Zuhal’in aklının havada olması da İkbal’i zorlayacak.

Seher ise istemeden de olsa Yaman’ın odasında yakalanmıştı. İkili her fırsatta birbirlerine yakınlaşırken hala büyük muallaklar var. Seher’in ortalıktan bir anda kaybolması onun çevresini endişelendiriyor.  İşler bu noktada polis Ali’nin de girmesiyle giderek farklı bir hal alacak.

Tüm bu kasoa küçük bir ara verdiğimizde Yaman’ın sürekli Seher’in dibinde bitmesi ve ondan etkilenmemesi elbette mümkün değil. Seher güzelliğiyle Yaman’ı fena çarpıyor. Yaman bu durumu çaktırmasa da ilerleyen bölümlerde bunu daha da çok hissedeceğiz. Yaman’ı en çok etkileyen ise Seher’in farkı olacak. Zuhal lükse, kendine düşkünken Seher tam tersi Yusuf’a ve fedakarlığa düşkün. Özellikle Seher’i cesareti ve gözü karalığı da Yaman’ı etkileyen bir husus. Nitekim bu gözü karalık aslında ikilinin ortak özelliği de diyebiliriz.

Diğer yanda ise Kiraz ve Ali kovalamacasına devam ediyor. Ortaya bir de Ali’yi seven kız çıkıyor. Kiraz’ı kovdurmak için elinden geleni yaparken işler burada da bir hayli karışık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir