Emanet 89.Bölüm Fragmanı – 7 Ocak Perşembe

Yaman Tutuklandı! Selim’in İHANETİ

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 89. Bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 89. Bölümünde Yaman, Seher’e ‘Bir kadını ne mutlu eder?’ sorusunu soracak. Seher’e bir kolye hediye eden, daha sonra ise Seher’le birlikte vakit geçirebilecekleri bir plan yapan Yaman, Seher ile baş başa olacakları bir tatil planı yapacak. Zuhal ise bu yakınlaşmayı yakından takip edecek ve Seher’in Yaman’la gezerken kendisinin evde oturduğunu söyleyip bu duruma isyan edecek. İkbal ise Zuhal’i teselli edip kontrolünü kaybetmemesini söyleyecek. Yaman’ın Seher’e aldığı kolyeyi gören Zuhal, bu duruma daha da sinirlenecek. Yaman ise Seher ile birlikte vakit geçirecekleri planını Seher’le paylaşacak. Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 88.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 89.Bölümü 7 Ocak 2021 Perşembe akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Yaman ev halkını yollayarak Seher’le baş başa kalmayı başarmıştı. Seher Yaman’ın ona yakınlaşmaları karşısında donup kalırken ikilinin uyumu oldukça güzeldi. Ancak Selim’in ihaneti işleri karıştırıyor. Selim Yaman’ın düşmanlarıyla iş birliği yaparak Yaman’ın tutuklanmasına sebep olur. Selim bunu Seher için yaptığını söylese de Yaman’ı kıskandığı bir gerçek. Yaman oldukça zor duruma düşerken Seher’in Yaman’a inancı ise tam.

Elbette Seher’in buradaki fedakarlıkları ve Yaman’ın da olayı detaylı araştırmasıyla işler açığa çıkacak. Ali’de Seher’in sözleriyle işin iç yüzünü derinleştirecek. Bu durumdan en çok endişelenen ise Selim. Yaman’ın baş düşmanlarının tehditleriyle Selim için işler hiç iyi gitmeyecek. Selim bu yaptığıyla kendi sonunu getirirken Yaman ve Seher’in zorluklarla büyüyen aşkına da hizmet etmiş olacak. Yaman Seher’in öz verisini ve kendisine olan güvenini bir kez daha görecek. Seher’de Yaman’ı gerçekten iyi tanıdığını onun suçsuz çıkmasıyla görecek.

Diğer tarafta ise Kiraz’ın yemek macerası bir hayli hüsranla başlasa da işler giderek iyiye gidiyor. Hayatında hiç çalışmamanın amatörlüğünü atan Kiraz işlerde bir hayli ilerleyecek. Kiraz’ın bir önemli rolü ise Selim’in yaptığı işleri öğrenmeye yakın oluşu. Kiraz Selim’e kulak misafiri olarak gerçeğin açığa çıkmasını sağlayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir