Emanet 88.Bölüm Fragmanı – 6 Ocak Çarşamba

Seher Kaçıyor Yaman KOVALIYOR!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 88. Bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 88. Bölümünde Yaman, Seher’e ‘Bir kadını ne mutlu eder?’ sorusunu soracak. Seher’e bir kolye hediye eden, daha sonra ise Seher’le birlikte vakit geçirebilecekleri bir plan yapan Yaman, Seher ile baş başa olacakları bir tatil planı yapacak. Zuhal ise bu yakınlaşmayı yakından takip edecek ve Seher’in Yaman’la gezerken kendisinin evde oturduğunu söyleyip bu duruma isyan edecek. İkbal ise Zuhal’i teselli edip kontrolünü kaybetmemesini söyleyecek. Yaman’ın Seher’e aldığı kolyeyi gören Zuhal, bu duruma daha da sinirlenecek. Yaman ise Seher ile birlikte vakit geçirecekleri planını Seher’le paylaşacak. Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 88.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 88. Bölümü 6 Ocak 2021 Çarşamba akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde aşk rüzgarları esmeye devam ediyor. Seher Yaman’ın garip sorularını bata kendi üstüne alınıp çok korksa da neyse ki Yaman’ın planları İkbal içindir. Ancak Yaman son dakika değişikliğiyle asıl sürprizi Seher’e yapar. Evde sadece Yaman, Seher ve Yusuf kalmıştır. Yaman’ın bu hareketi Seher’i oldukça strese sokacak. Seher Yaman’ın ona karşı yakınlaşmalarında utangaçlığından kıp kırmızı kesilecek. Yaman Seher’in bu durgun haline anlam veremese de Seher’in bu hali aslında oldukça normal. Kızımız sonunda Yaman’a karşı hislerinin farkına vardı. Tüm bu utangaçlık, stres bundan kaynaklı.

Herşey iyi giderken Selim ise kıskançlıktan patlayacak desek az kalır. Selim kendince nedenlere sığınarak Yaman’dan intikam almak için onun düşmanlarıyla iş birliği yapmaya kara verdi. Selim’in bu kararı Yaman’ı en çokta Seher’i tehlikeye sokacak. Ancak Selim bu hareketiyle kendi ayağına sıktı. Selim için son geliyor diyebiliriz.

Diğer tarafta Kiraz’ın aşçılık maratonu ise oldukça kötü başladı. Ali Kiraz’a iş bulsa ad Kiraz ilk günden her şeyi eline yüzüne bulaştırdı. Ancak hiç tecrübesi olmayan Kiraz’ın bunları yaşaması oldukça doğal. Elbette Ali’nin yardımlarıyla bu işin de üstesinden geleceği kesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir