Emanet 86.Bölüm Fragmanı – 4 Ocak Pazartesi

Beklenen Gün Geldi AŞK BAŞLIYOR!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Yaman ve Seher arasındaki duygusal diyaloglar, büyük aşkın ilk cümleleri olacak. Emanet yeni bölüm özeti fragmanı olan Emanet 86.bölüm özeti tanıtımı yayına girdi. Televizyon ekranlarının en büyük hayran kitlesine sahip yapımlarından olan Emanet dizisinin 86.bölümünde Zuhal, İkbal’e artık harekete geçmeleri gerektiğini, Yaman’ın elden gittiğini söyleyecek. İkbal de bu durumu onaylayınca Zuhal ne yapılabileceği ile ilgili planlarını İkbal’le paylaşacak. Seher ise kendisini asıl kurtaranın Yaman olduğunu nihayet öğrenecek ve bunu öğrendiğini Yaman’a da söyleyecek. Emanet dizisi son bölüm fragmanı özeti olan Emanet 4 Ocak tanıtımı yayına girdi. Emanet 86.bölüm özeti devam ediyor.

Emanet dizisinde sonunda beklediğimiz günler geldi. Seher tüm inadıyla, hırsıyla azmiyle Yaman’ı şiddetten uzaklaştırmayı başardı. Yaman Selim’in onca yumruğuna, onca hakaretine rağmen hiçbir karşılık vermedi. Seher ve Yaman’ın sadece birbirlerine baktığı o anlarda ikili birbirlerine karşı olan duygularını resmen gözleriyle ilan ettiler. Selim ise çaresizce yenilgiyi seyretti.

Bundan sonra ne mi olacak. Artık Yaman ve Seher aşkı başlıyor. Elbette bu aşkı özellikle Seher’in hemen kabul etmesi zor. Çünkü Yaman yaşadıklarıyla seçimini yaptı. Seher’i seçti. Ancak Seher henüz Yaman’a olan hisleriyle yüzleşmedi. Seher kendisine şu soruları soracak. Ben karşımdaki bu adam için neden kurşunlara atladım. Tıpkı Yaman gibi Seher’de kalbinin içinde var olan ama adını koyamadığı o hissi anlayacak. Bu his aşk. Önümüzdeki bölümlerde Seher’i tıpkı Yaman’ın daha önce yaptığı gibi bu duygulardan kaçarken göreceğiz. Ancak o da tüm bunları kabul edecek. Kısaca toparlayacak olursak önümüzdeki hafta heyecan dolu bir aşk hikayesi bizi bekliyor. Artık ikilinin kavuşma vakti geldi diyebiliriz.

Diğer tarafta Kiraz ve Ali içinde mutlu bir son oldu. Kiraz Hasan’ın başını belaya soksa da tüm neyse ki Hasan’ın uyuşturucu kuryeliği yapmadığı ortaya çıktı. Ayşe ile Hasan’ın ailesinin de gelişiyle ikili güzel bir mutlu sonu yaşadılar. Kiraz her işe burnunu soksa da onun uğuruyla işler yoluna girdi.

One Comment on “Emanet 86.Bölüm Fragmanı – 4 Ocak Pazartesi”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir