Emanet 85.Bölüm Fragmanı – 1 Ocak Cuma

Yaman ve Seher AŞKI BÜYÜYOR

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Yaman ve Seher arasındaki duygusal diyaloglar, büyük aşkın ilk cümleleri olacak. Emanet yeni bölüm özeti fragmanı olan Emanet 85.bölüm özeti tanıtımı yayına girdi. Televizyon ekranlarının en büyük hayran kitlesine sahip yapımlarından olan Emanet dizisinin 85.bölümünde Zuhal, İkbal’e artık harekete geçmeleri gerektiğini, Yaman’ın elden gittiğini söyleyecek. İkbal de bu durumu onaylayınca Zuhal ne yapılabileceği ile ilgili planlarını İkbal’le paylaşacak. Seher ise kendisini asıl kurtaranın Yaman olduğunu nihayet öğrenecek ve bunu öğrendiğini Yaman’a da söyleyecek. Emanet dizisi son bölüm fragmanı özeti olan Emanet 1 Ocak tanıtımı yayına girdi. Emanet 85.bölüm özeti devam ediyor.

Emanet dizisine Seher Yaman için kurşunlara yürürken Yaman gördükleri karşısında şoke oldu. Yaman Seher’e bu hareketinden ötürü kızarken Seher ise Yaman’dan empati yapmasını isteyecek. Seher Yaman’ın sürekli kurşunlara kendini atarken, karanlık yollarda gezinirken neler hissettiğini Yaman’ında hissetmesini ister. Nitekim Yaman’da Seher’in ne demek istediğini bu olayla anlayacak.

Yaman için artık iki seçenek var. Ya Seher’i kabul edip dönüşecek ya da Seher’den vazgeçecek. Bu iki seçenekten Yaman’ın hangisini seçeceğini hepimiz çok iyi biliyoruz. Yaman’ın Seher’i bir Selim’in yanında dahi görmeye tahammülü yokken. Seher’i bu denli kıskanıyorken elbette ondan başka bir yolu tercih etmeyecek. Kısacası ikilinin meydan okuması oldukça tehlikeli olsa da bu çekişmede kazanan yine aşk olacak. Yaman ve Seher’in birbirlerine olan aşkı giderek daha da büyüyecek. Nasıl Yaman kendini sorguluyorsa Seher’de gerçekle yakında yüzleşecek. Yaman’ın peşinden bu denli gitmesi, onun için gözünü karartması. Seher kendine bunları ne için yaptığını sorduğunda alacağı cevap belli. Çünkü tıpkı Yaman gibi Seher’de gönlünü çoktan kaptırmış

Diğer tarafta ise Kiraz Hasan’ı buldu. Hasan uyuşturucu satmaktan tutuklanırken Kiraz’ın arkadaşı Ayşe ise ortada kalıyor. Kiraz bir şekilde Hasan’ı hapse girmekten kurtarmak zorunda. Çünkü onun yaptıkları yüzünden ikili ayrılma tehlikesiyle karşı karşıya. Üstelik ailesinden kaçarak gelen Ayşe’nin dönme şansı pekte mümkün değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir