Emanet 84.Bölüm Fragmanı – 31 Aralık Perşembe

Seher, Yaman İçin Hayatını Tehlikeye Atıyor!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Yaman ve Seher arasındaki duygusal diyaloglar, büyük aşkın ilk cümleleri olacak. Emanet yeni bölüm özeti fragmanı olan Emanet 84.bölüm özeti tanıtımı yayına girdi. Televizyon ekranlarının en büyük hayran kitlesine sahip yapımlarından olan Emanet dizisinin 84. Bölümünde Zuhal, İkbal’e artık harekete geçmeleri gerektiğini, Yaman’ın elden gittiğini söyleyecek. İkbal de bu durumu onaylayınca Zuhal ne yapılabileceği ile ilgili planlarını İkbal’le paylaşacak. Seher ise kendisini asıl kurtaranın Yaman olduğunu nihayet öğrenecek ve bunu öğrendiğini Yaman’a da söyleyecek. Emanet dizisi son bölüm fragmanı özeti olan Emanet 31 Aralık tanıtımı yayına girdi. Emanet 84.bölüm özeti devam ediyor.

Emanet dizisinde Seher, Selim’i kullanarak Yaman’ı kıskandırdı. Yaman her ne kadar Yusuf’u bahane etse de Selim’i Seher’in yanında görmeye tahammülü yok. Nitekim Seher’e olan aşk dolu bakışları da bunun kanıtı. Seher ise Yaman’ı karanlık yoldan çıkarmak ve daha düzgün bir yola sokmakta kararlı. Seher bu amaçla gözünü karartacak. Yaman kirli işlerini hallederken Seher buna engel olmak için kendini kurşunlara dahi atacak.

Yaman Seher’in bu tavrı karşısında şaşkına dönerken yavaş yavaş ipleri de elinden bırakacak. Nitekim Seher gözü kara biri eğer bu şekilde devam ederse başına kötü şeylerin gelmesi muhtemel. Bu arada Seher’in bu hareketi ise bir hayli ilginç. Seher Yaman’ı değiştirirken bir anda Yaman’dan daha gözü kara birine dönüştü. Kısacası toparlarsak Seher inatçılığıyla Yaman’ı istediği yola sokacak.

Diğer tarafta Kiraz ise zorla başını belaya soktu. Hasan’ı takip eden Kiraz onu bağlayarak tehlikeli işlere girmesini engellemek istedi. Ancak Kiraz bu yaptığıyla Hasan’ı daha zor duruma sokacak. Hasan’ın satıcılar tarafından kaçırılmasına sebep olacak. İş yine Ali’ye düşerken Kiraz yaptığı hatayı yüzünden büyük bir vicdan azabıyla karşı karşıya kalacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir