Emanet 83.Bölüm Fragmanı – 30 Aralık Çarşamba

Seher’in Sözleri Yaman’ı ŞOK ETTİ!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Yaman ve Seher arasındaki duygusal diyaloglar, büyük aşkın ilk cümleleri olacak. Emanet yeni bölüm özeti fragmanı olan Emanet 83. Bölüm özeti tanıtımı yayına girdi. Televizyon ekranlarının en büyük hayran kitlesine sahip yapımlarından olan Emanet dizisinin 83. Bölümünde Zuhal, İkbal’e artık harekete geçmeleri gerektiğini, Yaman’ın elden gittiğini söyleyecek. İkbal de bu durumu onaylayınca Zuhal ne yapılabileceği ile ilgili planlarını İkbal’le paylaşacak. Seher ise kendisini asıl kurtaranın Yaman olduğunu nihayet öğrenecek ve bunu öğrendiğini Yaman’a da söyleyecek. Emanet dizisi son bölüm fragmanı özeti olan Emanet 30 Aralık tanıtımı yayına girdi. Emanet 83.bölüm özeti devam ediyor.

Emanet dizisinde Seher Yaman’a meydan okumaya devam ediyor. Yaman Seher’i geçmişiyle yüzleştirerek kendisinden vazgeçirmeye çalışsa da Seher Yaman’dan vazgeçmemeye kararlı. Seher Yaman ile yaşadığı onca şeyden sonra onu bırakmamakta kararlı. Yaman’a hayatının tam ortasında olduğunu söyleyen Seher ondan bırakmayacağını açıkça ilan etti.

Yaman ise Seher’e karşı onca histen kaçarak kurtulmak isterken Seher’in kendisine daha da yakınlaşmasını sağladı. Bir nevi kaçan kovalanır durumu ikili için gerçekleşti diyebiliriz. Yaman Seher’i kendinden uzaklaştırmaya devam etse de bunu başarması imkansız. Çünkü Yaman’ın da Seher’e olan hisleri devam ediyor. Her ne kadar ondan kaçsa da içten içe en çok istediği şey Seher. Kısaca toparlarsak Yaman ve Seher’in ayrılığı çokta uzun sürmeyecek. Zuhal ve İkbal sevinseler de bu sevinçleri boşa çıkacak.

Diğer tarafta Kiraz ise yine oldukça zor bir duruma düşüyor. Hasan’ı takip eden Kiraz onun uyuşturucu kuryeliği yaptığını öğrenir. Kiraz çok sevdiği Ayşe’yi düşünse de oldukça zorlu bir ikilemin içine girecek. Ali’nin de yardımına ihtiyacı olan Kiraz maalesef yine başını belaya sokacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir