Emanet 82.Bölüm Fragmanı – 29 Aralık Salı

Seher Yaman’dan VAZGEÇMİYOR!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Yaman ve Seher arasındaki duygusal diyaloglar, büyük aşkın ilk cümleleri olacak. Emanet yeni bölüm özeti fragmanı olan Emanet 82. Bölüm özeti tanıtımı yayına girdi. Televizyon ekranlarının en büyük hayran kitlesine sahip yapımlarından olan Emanet dizisinin 82. Bölümünde Zuhal, İkbal’e artık harekete geçmeleri gerektiğini, Yaman’ın elden gittiğini söyleyecek. İkbal de bu durumu onaylayınca Zuhal ne yapılabileceği ile ilgili planlarını İkbal’le paylaşacak. Seher ise kendisini asıl kurtaranın Yaman olduğunu nihayet öğrenecek ve bunu öğrendiğini Yaman’a da söyleyecek. Emanet dizisi son bölüm fragmanı özeti olan Emanet 29 Aralık tanıtımı yayına girdi. Emanet 82.bölüm özeti devam ediyor.

Emanet dizisinde büyük bir ruhsal bunalıma giren Yaman ne yapacağını bilemiyor. Ozan manyağının gelişiyle adeta ikili başa döndü diyebiliriz. Yaman Seher’e olan hislerini dizginlemek için sürekli şiddete başvururken Seher ise bununla mücadele etmekte kararlı. Çünkü Seher Yaman’ın içindeki o sevgiyi gördü. Ozan’ın onda bıraktığı travmanın geçmesi için ona destek olmaya da kararlı. Elbette Yaman gibi ketum ve kendini kapatan birini açmak Seher için oldukça zorlu bir iş. Ancak Seher bu zorlu işi başarana kadar durmayacak.

Seher Yaman’ı tekrar harekete geçirmek için onun duygularına ve yarasına basacak. Yaman ne kadar kaçarsa kaçsın bu savaşta tek bir kazanan olacak o da aşk.

Diğer tarafta ise Ali ve Kiraz’ın başına yeni bir iş çıkıyor. İkili bir kız kaçırma olayıyla baş başa kalıyor. Bu iş ikiliyi yine türlü zorluklara sokacak. Ali bu tarz olaylara müdahil olmak istemese de Kiraz yine burnunu sokacak. Kiraz geçmişi ve ailesiyle zorlu durumlar yaşayıp zorda olsa atlatmıştı. İkili şimdi ailelerinden kaçan bu çifte yardım için birlik olacak. Burada işler daha yolunda diyebiliriz. Ali ve Kiraz çok uyumlu bir çift oldu.

One Comment on “Emanet 82.Bölüm Fragmanı – 29 Aralık Salı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir