Emanet 81.Bölüm Fragmanı – 28 Aralık Pazartesi

Yaman Seher Aşkı BİTİYOR MU?

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Yaman ve Seher arasındaki duygusal diyaloglar, büyük aşkın ilk cümleleri olacak. Emanet yeni bölüm özeti fragmanı olan Emanet 81. Bölüm özeti tanıtımı yayına girdi. Televizyon ekranlarının en büyük hayran kitlesine sahip yapımlarından olan Emanet dizisinin 81. Bölümünde Zuhal, İkbal’e artık harekete geçmeleri gerektiğini, Yaman’ın elden gittiğini söyleyecek. İkbal de bu durumu onaylayınca Zuhal ne yapılabileceği ile ilgili planlarını İkbal’le paylaşacak. Seher ise kendisini asıl kurtaranın Yaman olduğunu nihayet öğrenecek ve bunu öğrendiğini Yaman’a da söyleyecek. Emanet dizisi son bölüm fragmanı özeti olan Emanet 28 Aralık tanıtımı yayına girdi. Emanet 81.bölüm özeti devam ediyor.

Emanet dizisinde Ozan Seher’i tekrar kaçırmayı denemiş ancak Yaman sayesinde başarısız olmuştu. Seher Yaman’ı Ozan’a saldırırken görünce çok korkar. Yaman tamda değişmiş derken Seher’in şahit oldukları ikilinin tekrar başa dönmesine sebep olur. Bu durumun farkında olan İkbal cadısı da Seher’e olumsuz konuşarak yangına ateşle gider.

Peki ikilinin arası bozulacak mı? Elbette bunca ilerlemeden ve yakınlaşmadan sonra bu durum bizi üzse de Seher Yaman’ı tekrar kazanmak için çaba sarf edecek. Yaman ise Seher’den vazgeçtiğini kendine söylese de kalbi onu dinlemeyecek. Çünkü ateş çoktan bacayı sarmış durumda. Yaman ne yaparsa yapsın, ne kararlar alırsa alsın Seher’den vazgeçmesi mümkün değil. Bu süreç ikiliye şunu gösterecek. Ne Yaman Seher’siz ne de Seher Yaman’sız artık yapamıyor. İkili bir emanetle başlayan bu macerası bir kördüğüme dönüştü. İşte bu ayrılık ve uzaklık ikiliye bu düğümü gösterecek.

Diğer tarafta ise Ali her zaman olduğu gibi kahramanlığını gösterdi. Evdekileri kurtaran Ali’nin ilk koştuğu kişi ise Kiraz oldu. İkilinin bu kurtarmacadaki uyumu ise oldukça güzeldi. Seher ve Yaman’ın aksine burada aşk tüm hızıyla ilerliyor. Gelecek bölümlerde de Kiraz ve Ali’nin aşkını, yakınlaşmasını keyifle izleyeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir