Emanet 8.Bölüm Fragmanı – 16 Eylül Çarşamba

Yaman Seher’den ETKİLENİYOR!

Emanet dizisinde daha önce de dediğimiz gibi olumsuzluklar Yaman ve Seher’i birleştirici bir rol üstleniyor. İkili ne kadar zor duruma düşerlerse daha çok bir birlerini tanıyor ve güzel yönlerini görüyor. Özellikle Yaman Seher’in iyi yüreğini ve Yusuf için yapabileceklerini iyice anladı. Bu görüş değişikliğinden sonra epey radikal bir karar alan Yaman Seher’in konakta kalacağını ilan etti.

Seher ise Yusuf’la vedalaşırken böyle bir karar karşısında şoka uğradı. Seher için elbette bu karar oldukça mutlu edici. Emanet olan Yusuf’u koruyup kollayacak. Yaman içinde Seher gibi birini bulması zor. Yani iki taraf içinde bu karar oldukça faydalı.

Duruma en çok bozulan kişi ise İkbal. Değim yerindeyse İkbal’in gözleri Yaman’ın sözlerinden sonra yerinden çıkacak gibiydi. Seher’i sevmeyen İkbal onu kendine tehlike olarak görüyor.  Onu konaktan attırmak içinde planlarını devreye sokacak. İkbal’in başlıca planı daha önce de yaptığı gibi Yusuf’u kandırıp Seher’in sorumluluğunda onu zora sokmak. Nitekim İkbal bu planlarında da başarılar yakalayacak. Ancak Seher’in içten hali Yaman’ın tüm algılarını kırıyor.

İkilinin sürekli beraber olacak olması da elbette aşk rüzgarlarına da ebe. Seher oldukça güzel bir kız. Yaman’ın ondan etkilenmemesi için hiçbir sebep yok. Üstelik cesur ve bir o kadar da şefkat dolu. Yaman’ın çocukluktan gelen travmalarını iyileştirebilecek güçte. Tam tersi Seher’de Yaman’ın bu sert kabuğunun altında yatan ince ruhu keşfettiğinde o da ona tutulacak. Bu zıtlıkların aşkı bir hayli ilgi çekeceğe benziyor.

Öte yandan Kiraz ise Ali’ye yakalanıyor. Ali köşe bucak Kiraz’ı kovalarken Kiraz’da kafasına vurduğu için kaçıyor. İkilinin bu komik koşturması gerçeklerin açığa çıkışıyla bambaşka bir hal alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir