Emanet 79.Bölüm Fragmanı – 24 Aralık Perşembe

Yaman ve Seher’in ROMANTİK HAPSİ!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Yaman ve Seher arasındaki duygusal diyaloglar, büyük aşkın ilk cümleleri olacak. Emanet yeni bölüm özeti fragmanı olan Emanet 79. Bölüm özeti tanıtımı yayına girdi. Televizyon ekranlarının en büyük hayran kitlesine sahip yapımlarından olan Emanet dizisinin 79. Bölümünde Zuhal, İkbal’e artık harekete geçmeleri gerektiğini, Yaman’ın elden gittiğini söyleyecek. İkbal de bu durumu onaylayınca Zuhal ne yapılabileceği ile ilgili planlarını İkbal’le paylaşacak. Seher ise kendisini asıl kurtaranın Yaman olduğunu nihayet öğrenecek ve bunu öğrendiğini Yaman’a da söyleyecek. Emanet dizisi son bölüm fragmanı özeti olan Emanet 24 Aralık tanıtımı yayına girdi. Emanet 79.bölüm özeti devam ediyor.

Emanet dizisinde Zuhal Seher ve Yaman’ın günden güne büyüyen aşkını durdurmak için yine planlar yapmaya devam ediyor. Zuhal bu sefer Seher’i depoya kilitleyerek Yaman ile planladıkları geziyi engellemek isterken yine tüm işleri batırıyor. Zuhal ile İkbal resmen ikilinin aşkına hizmet ediyor diyebiliriz. Depoda tutsak kalan Yaman ve Seher kurtulana kadar birbirleriyle baş başa romantik bir tutsaklık yaşayacak. Yaman’ın Seher’i etkilemek için arayışa girse de sağ olsun İkbal ve Zuhal ona hemen yardımcı oldu.

İkilinin romantik ve güzel anlarına doyarken bir yandan da Ozan belası yine ortalığı karıştıracağa benziyor. Ozan hastaneden kaçarak yarım kalan işini bitirme peşinde. Ancak korkmamıza hiç gerek yok. İkili bu kadar zorluğu atlattıktan sonra Ozan’ın yeni planlarından da kurtulacaklar.

Diğer tarafta Ali ve Kiraz içinse işler bir hayli güzel gidiyor. Begüm kıskançlığından çatlasa da Ali’nin gönlü Kiraz’da. Sultan teyze sayesinde evde duran Begüm çaresiz. Tek yapabildiği Kiraz ve Ali’nin günden güne büyüyen aşkını izlemek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir