Emanet 78.Bölüm Fragmanı – 23 Aralık Çarşamba

Seher ve Yaman İçin Adım Adım AŞK

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Yaman ve Seher arasındaki Yusuf mücadelesine bir de Ozan eklendi. Ozan’ın kurduğu acımasızca planın ortasında kalan aşkını kurtarabilmek adın hayatını hiçe sayan Yaman, yaralı omzuna rağmen gözünü kırpmadan bu girdaptan çıkmanın hesaplarını yapar. Bu arada Selim de oradadır ve onun da tek derdi Seher’dir. Yaman, Seher’i kurtarır. Ama durumu kritiktir. Zuhal de Yaman’ın iyileşmesi için başında bekler ama bir kez daha Seher gerçeği yüzüne çarpılır. Ali ile Kiraz’ın polisiye oyunu daha ne kadar devam edecek? Emanet 78.bölüm özeti devam ediyor.

Emanet dizisinde Seher kendisini kurtaran kişinin Yaman olduğunu öğrendi. Seher Yaman’ın kendisi için bu denli bir tehlikeye girmesinden elbette çok etkilenir. Yaman onu kurtarırken kurşun yemiş ve hayatını tehlikeye atmıştır. Seher için artık Yaman onun bu dünyada güvenebileceği sayılı kişilerden biridir.

Tam tersi Yaman içinse işler epey karışık. Yaman kalbini çoktan Seher’e kaptırmıştır. Normalde Yaman bu duygularından kaçarken tam tersi hislerinin peşinden gitmeye kararlı. Seher için her şeyi yapmaya hazır. Ve her şeyden önemlisi Yaman aşk dolu bakışlarıyla bir an olsun gözlerini Seher’den ayırmıyor. Onunla olmanın ve onu sevmenin hayallerini kuruyor. Kısaca Yaman Kırımlı için ateş bacayı sardı.

Bundan sonra ikili için güzel günler yaklaşıyor diyebiliriz. Romantizm dolu sahnelerle bir hayli bizleri mutlu edecekler. Elbette Zuhal ve İkbal planlar yapacak ancak Ozan gibi bir beladan kurtulan bu aşk için onlar artık oldukça basit engeller.

Kiraz ve Ali ise giderek yakınlaşmaya devam ediyor. Begüm her ne kadar Ali’ye yakınlık kurmaya çalışsa da tüm çabaları boşa. Ali ve Kiraz onun gözleri önünde günden güne birbirlerine yakınlaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir