Emanet 76.Bölüm Fragmanı – 21 Aralık Pazartesi

Seher Aşkı İçin YAŞAYACAK!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Yaman ve Seher arasındaki Yusuf mücadelesine bir de Ozan eklendi. Müzik eğitmenliğinin perdesinin ardında farklı planlar vardır ve Yaman da bunu ortaya çıkarmak istemektedir. Emanet 76.bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Emanet dizisinde Ozan belası adeta Seher ve Yaman’ı darmadağın etti. Yaman vurulurken Seher ise zehirlendi. İkili apar topar hastaneye kaldırılır. Yaman’ın durumu hafifken Seher’in durumu oldukça kritiktir. Seher adeta ölüm kalım savaşı verirken Yaman kendisiyle yüzleşir. Seher’e olan hisleri, ona olan duygularının ne kadar büyüdüğü. Yaman belki şu an onu duyamasa da açık açık Seher’e olan hislerini kendisine itiraf eder.

Diğer yanda Zuhal ve İkbal ise adeta yıkılmış durumda. Yaman’ın Seher’e olan ilgisi. Hastanede onun başından ayrılmayışı. Daha önceki özetlerimizde de vurguladığımız gibi tüm bu olaylar ikilinin ölümsüz bir aşk yaşamasına hizmet etti. Elbette Seher zorda olsa bu ölüm kalım savaşından kurtulacak. Ancak artık hiçbir şey ne Yaman ne de Seher için eskisi gibi olmayacak. İkili birbirleri için ne kadar değerli olduklarını çok iyi hissetti. Bunca tehlikeden sonra artık bir birlerinin değerini çok iyi biliyorlar. Yani artık romantik ve güzel zamanlar geldi diyebiliriz. İkili birbirlerine karşı güven içinde daha da yakınlaşacaklar. Artık bu aşkın önünde ne İkbal ne de bir başkası duramaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir