Emanet 75.Bölüm Fragmanı – 18 Aralık Cuma

Yaman Vuruldu! Seher’i Kim Kurtaracak!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Yaman ve Seher arasındaki Yusuf mücadelesine bir de Ozan eklendi. Müzik eğitmenliğinin perdesinin ardında farklı planlar vardır ve Yaman da bunu ortaya çıkarmak istemektedir. Emanet 75.bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Emanet dizisinde geldik haftanın son bölümüne. Ozan’ın Seher’i kaçırması ve Seher’in kurtarılmayı beklemesi bizler için bir hafta sürdü. Gözü dönmüş Ozan Yaman’ı vuruyor! Tabi Seher deliye dönüyor. Bir yandan kendini suçlu hissediyor diğer yandan da Yaman’ın halini merak ediyor. Ozan Seher’i zincire vurmuş durumda. Seher’in hareketlerini kısıtladı. Seher sinir krizi geçirmezse iyidir bu süreçte. Çünkü karşısındaki insanı duymayan kendi kafasındaki hikayeye göre yaşayan bir psikopat var karşısında.

Ozan Seher’i Zehirleyecek!

Ozan kendi kafasındaki hikayeyi sonlandırmak için Seher ile birlikte ölmeyi planlıyor. Bunu da gazı açıp yapıyor. Ozan Seher’den önce ölecek ve artık Seher’de bu durumda kendisini kurtarmaya gelecek kimsenin olmadığını düşünecek!

Seher umudunu yitirip gözlerini kapadığında Yaman da kendi gözlerini açacak! Seher’i kurtarmakta başka çaresi olmadığını anlayıp kendinde o gücü bulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir