Emanet 74.Bölüm Fragmanı – 17 Aralık Perşembe

Yaman Seher’i Kurtarırken VURULUYOR!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Yaman ve Seher arasındaki Yusuf mücadelesine bir de Ozan eklendi. Müzik eğitmenliğinin perdesinin ardında farklı planlar vardır ve Yaman da bunu ortaya çıkarmak istemektedir. Emanet 74.bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Emanet dizisinde Yaman daha önceki özetlerimizde de belirttiğimiz üzere Seher’in bir şekilde ona mesaj yollamasıyla Ozan’ın izini buluyor. Yaman bu işi halletmek için silahını çekip Ozan’ın bulunduğu yeri basmaya gidecek. Ancak Ozan gerek akıl sağlığı gerekse de saldırgan kişiliği yüzünden oldukça büyük bir tehlike. Yaman bu tehlikeye dikkat etmeli ancak işler pekte istenilen gibi gitmeyecek. Yaman ve Ozan’ın çatışmasında Yaman Seher’i kurtarsa da işler oldukça sarpa saracak. Yaman’ın vurulması ikili çok korkutacak.

Diğer yandan Yaman’ın bu gözü karalığı Seher’i adeta en derinden etkiliyor. Seher Yaman’ın kendisini feda etmesine ve onu kurtarmak için çabalamasına hayran kalacak. Ve Seher’in Yaman’a can borcu olacak. Ozan belasının konaktan def edilmesiyle beraber ikiliyi daha güzel günler bekliyor diyebiliriz.

Bu savaşın en büyük kaybedeni ise İkbal. Hem kardeşi ona yüz çevirdi hem de Seher’in bir manyağın eline düşmesine sebep oldu. İkbal için artık sular ısınıyor diyebiliriz. Diğer tarafta Ali ve Kiraz içinse işler her ne kadar karışık olsa da Kiraz Ali’nin sözünden çıkamayacak. Başına açtığı onca işler yüzünden Kiraz kötü tecrübelerle de olsa akıllandı.  

Kısacası artık kötü günlerin geride kalacağı ve güzel günlerin, romantik anların geleceğini söyleyebiliriz. İkili büyük bir sınav verdi. Bu sınavdan hem fedakarlıkları, hem de cesaretleriyle Seher ve Yaman sınandı. Artık sadece birbirlerine güvenen Seher ve Yaman asla ayrılmayacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir