Emanet 70.Bölüm Fragmanı – 11 Aralık Cuma

Seher Tehlikede! Ozan’ın OYUNLARI!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Yaman ve Seher arasındaki Yusuf mücadelesine bir de Ozan eklendi. Müzik eğitmenliğinin perdesinin ardında farklı planlar vardır ve Yaman da bunu ortaya çıkarmak istemektedir.. Emanet 70.bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Emanet dizisinde Ozan’ın sinsi planı işe yaramış. Önce Yusuf’u bilerek tehlikeye sürükleyen Ozan ardından da kurtarıyor gibi yaparak herkesi kandırmıştı. Ozan’ın planı o kadar işe yarar ki Seher’in gözünde resmen kahraman konumuna gelir. Hatta Yaman bile “Acaba yanlış mı düşünüyorum?” diye kendinden şüphelenir. Ancak Ozan’ın gerçek yüzü çok yakında ortaya çıkacak. Ozan takıntılı ruh haliyle Seher’i elde etmeye kararlı. Seher ise bir anda tüm bu olayların içinde kalacak.

Tabi ki Yaman her zaman olduğu gibi Seher’in yanında. Nitekim genel çerçeveden bakarsak Ozan’ın bu tehlikeli oyunları ve Seher’in düşeceği zorluklar Yaman için bir fırsat. Yaman iyi niyetini ve Seher’i ne kadar önemsediğini ona kanıtlayacak. Seher Yaman’ın her ne kadar yanlış seçimler yapsa da özünde ne kadar iyi yürekli biri olduğunu görecek. Yani bir noktada bu olanlar Seher ve Yaman’ı birbirlerine bağlayacak. Adım adım büyüyen aşk giderek kuvvetleniyor. Artık ikili için tek istediğimiz birbirlerine yönelmeleri ve heyecan dolu aşklarını yaşamları.

Kiraz’ın Başı Yine Belalarda!

Diğer tarafta ise Kiraz’ın başı yine belalarda. Kiraz konfeksiyon işine girse de şartlar hiçte hayal ettiği gibi değil. Hayatında hiç çalışmamış Kiraz’ın bu denli bir maceraya atılması onun için bir hayli zorlu geçiyor. Bu zamana kadar Kiraz’ın hayatındaki en büyük şansı Ali ile karşılaşması. Nitekim Sultan teyze iki gün iyi davrandıktan sonra yine özüne döndü. Kiraz’ın çalışmasını isteyen Sultan teyze bir noktada onu evden yollamanın peşinde. Ancak bu durum Ali’ye Kiraz’ın hayatında ne kadar önemli olduğunu gösterirken Kiraz’da Ali olmadan tehlike dolu bu şehirde yapamayacağını görecek. Kısacası Ali Kiraz’sız Kiraz’da Ali’siz olamıyor.

EMANET DİZİSİ OZAN KİM?

Hemen Tıkla

Karamel Yapım imzasıyla Kanal 7 ekranlarındaki yolculuğuna devam eden Emanet’te yeni gün için herkes sabırsız. Yaman ve Seher’in hikayesinin yanı sıra Ali ile Kiraz’ın filizlenen ilişkisinde neler olacağı yönünde beklentiler giderek artıyor. Son bölümde yaşananlar izleyiciler bu akşam da televizyon karşısına kilitlenecek. Ozan’ın planı ne? Yusuf ya da bir başkasına zarar verecek mi? Konaktaki gelişmelerin yanı sıra Kiraz’ın iş bulma konusundaki beklentileri yanıt bulacak mı? Hepsi ve daha fazlası bu akşam ekranlara taşınacak.

Emanet 69. bölüm özeti

Ozan’a karşı şüpheleri olan Yaman haklı olduğunu ispat etmek için büyük bir delil arar. Yaman gerçekleri gösterebilecek mi? En başından beridir Ozan’dan hoşlanmayan Yaman, şüphelerini arttıracak bir delil bulmuştur. Ama etrafındakileri ikna etmesi kolay olmayacaktır. İş görüşmesi olumlu geçen Kiraz, işe başlamak için sabırsızlanırken içine düşeceği beladan habersizdir. Ozan hakkında araştırmalarda bulunan Yaman, Amsterdam’da çalıştığını söyleyen ama orada hiç bulunmayan Ozan’ı köşeye sıkıştırır. Seher’i de bu konuda uyarırcasına bir tutum sergiler. Ayrıca düzenli psikiyatra gittiğini öğrendiğini de söyleyince gerçeğin Ozan’ın sevgilisini kazada kaybetmesi olduğunu öğrenince Seher kıyameti kopartır. Bunu yapmasının haksızlık olduğunu ve anlaşmaya sadık kalmadığını söyler. Ancak yine de Yaman’ın vazgeçmeye niyeti yoktur. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir