Emanet 68.Bölüm Fragmanı – 9 Aralık Çarşamba

Yaman Ozan’ın Gerçek KİMLİĞİNİ ÖĞRENDİ!

Kanal 7 ekranlarında başlayan günlük dizi Emanet, çok başarılı bir çizgide ilerliyor. Dizinin şimdiye kadar yayınlanan bölümleri izleyicileri çok etkiledi. Hafta içi akşamlarında izleyicileriyle buluşmaya devam eden Emanet’te dengeler değişiyor. Seher ve Yaman’ın yaptıkları anlaşma, daha ilk günden hiç tahmin etmedikleri bir olayla sınanır. Fırat’ın söyledikleri Ali’yi dumura uğratmıştır. Ali’nin bu duygularla yüzleşmesi kolay olmaz. Emanet 68.bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Emanet dizisinde Ozan ortalığı adeta karmakarışık edeceğe benziyor. Seher’in odasına gizlice kamera yerleştiren Ozan resmen Seher’e takmış durumda. Kızın yastığını koklaması, ona bakışları. Elbette tüm bu detaylar Yaman’ın gözünden kaçmıyor. Yaman dikkatlice Ozan’ı gözetlerken ondan gelecek minik bir ipucu bile yeterli.

Yaman bu ipuçlarını elde de ediyor ancak Seher’i ikna etmesi oldukça zor. Özellikle Seher gözünde imajı bir hayli kötü. Seher yine kucaklayıcı ve iyimser tarafıyla olaylara bakarken Yaman psikopat ve klinikte yatmış birini elbette konakta istemeyecek.

EMANET DİZİSİ OZAN KİM?

Hemen Tıkla

Yaman bu konuda çaba sarf ederken Ozan ise boş durmayacak. Seher’i gözetleyen ve ona yakınlaşmak için tüm fırsatların kollayan Ozan onun güvenin kazanacak bir plan yapacak. Bu planıyla hem konaktakilere hem de Seher’e kendini kahraman gibi lanse edecek. Kısacası Ozan oldukça tehlikeli ve bu tehlikenin şu an tek farkında olan kişi Yaman. Seher ise Yaman’a olan tavrı yüzünden bu gerçekleri göremeyecek.

Diğer tarafta ise Kiraz’ın iş arayışı Ali engeline takılmasına rağmen Kiraz vazgeçmiyor. Ali iş aramanın ve dolandırıcıların ne denli tehlikeli olabileceğini anlatsa da Kiraz ısrarcı. Nitekim Kiraz’ın bu saflığı başına yine iş açacak. Kiraz daha önce yaşadığı sapık terzi olayı gibi yine zor bir duruma düşebilir. Tabi onu kurtarma işi de Ali’ye düşüyor. Ali elbette Kiraz’ı kurtaracak. Tabi bu olay ikili için oldukça zor bir sınav. Daha yeni vurulan Kiraz bu zorluklarla kendine ve Ali’ye zarar verecek işlere sebep olabilir.

Yaman ve Seher bir anda hayatlarına giren Ozan’ın sakladığı gizemden habersizdir. Ozan’ın sırrı ne? Seher ve Yaman’ın hayatına aniden giren Ozan, ardında büyük sırlar saklıyordur. Bu sırlar Yaman ve Seher’i de derinden etkileyecektir. Ali ve Kiraz’ın restleşmesi ve geri adım atmamaları, yaklaşan büyük bir sorunun habercisi olur.

Yaman, Seher’e yaşattıklarından sonra yeniden güvenini kazanmak için çırpınır. Ama Seher katıdır. Onu istemez. Ancak Yaman da vazgeçecek değildir. Sevdiği kadının kapısına dayanır ve orada beklemeye başlar. Kendisini ihbar etmediği Seher’e para transferi yapan Yaman, beklemediği bir teki ile karşılaşır. Seher, Yaman’ın kendisine rüşvet verdiğini düşünür ancak bu durum o anda eve gelen sosyal hizmetler görevlisinin gözünü boyamak içindir. Bunu anlayan Seher yumuşar. Ardından da konağa geri döner.

Ali ve Kiraz’ın ilişkilerinde soyut da olsa adımlar atılmaya başlandı. Bu arada Fırat, Ali’ye daha önce bu kadar mutlu olmadığını söyleyip bu hoşlantıdan bahseder. Ali çok farklı bir hale bürünmüştü bu sözlerle. Begüm, nezarethanede Kiraz’ın ağabeyi ile baş başadır ve hesaplaşma zamanı gelmiştir. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir