Emanet 67.Bölüm Fragmanı – 8 Aralık Salı

Yaman, Psikopat Ozan’ın PEŞİNDE!

Kanal 7 ekranlarında başlayan günlük dizi Emanet, çok başarılı bir çizgide ilerliyor. Dizinin şimdiye kadar yayınlanan bölümleri izleyicileri çok etkiledi. Hafta içi akşamlarında izleyicileriyle buluşmaya devam eden Emanet’te dengeler değişiyor. Seher ve Yaman’ın yaptıkları anlaşma, daha ilk günden hiç tahmin etmedikleri bir olayla sınanır. Fırat’ın söyledikleri Ali’yi dumura uğratmıştır. Ali’nin bu duygularla yüzleşmesi kolay olmaz. Emanet 67.bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Emanet dizisinde Yaman ve Seher anlaştı işler normale dönüyor, velayet olayı da çözülmüşken diziye psikopat bir karakter girdi. Eski sevgilisini kaybeden Ozan psikolojik tedavi gören saplantılı biri. Seher’e ilk görüşte de aşık oluyor. Yaman bu psikopatın her ne kadar farkında gibi olsa da Seher’e verdiği söz yüzünden eski Yaman gibi davranamıyor. Nitekim Ozan’ın tuhaf ve ruh hali bozuk hareketleri gün geçtikçe artacak ve bu durum Yaman’ı iyice çileden çıkartacak. Biraz Hint dizisi vari bir hal alsa da Yaman aşkını elbette sahipsiz bırakmayacak. Gelecek bölümlerde Ozan epey sorunlar yaratacak.

Ayrıca Ozan oldukça da sinsi bir karakter. Yapacağı oyunlarla Seher ve Yaman’ın arasını bozmayı da deneyecek. İkbal ve tayfası içinse biçilmiş kaftan. İkbal ve Zuhal Ozan fırsatını görür görmez ona yanaşmaya ve desteklemeye başlayacak. Kısacası Yaman ve Seher’i oldukça zor günler bekliyor.

EMANET DİZİSİ OZAN KİM?

Hemen Tıkla

Diğer tarafta ise Ali, Kiraz’a karşı hislerinin çevresindekiler tarafından anlaşıldığını görünce epey gerildi. Hatta Kiraz’ı terslemeye dahi başladı. Kiraz’ın şimdiki hedefi ise çalışmak. Tabi Ali’yi ikna edebilirse. Sultan teyze ise o kadar iyi davranırken yine eskiye dönüşün hafif sinyallerini verdi. Bu tarafta Begüm belası dışında şimdilik sorun çıkmayacak. Ali’nin Kiraz’a olan hisleriyle yüzleşmesi ve kıskançlık krizleriyle dolu bir hafta bizi bekliyor. İkilinin bu tatlı kapışmaları diğer tarafta yaşanan kaosa göre bir nebze de olsa bizlere nefes aldıracak.

Dizinin yeni bölümünde Yaman gerçekleri öğrenecek mi? Sırlar ortaya çıkacak mı? İşte bu soruların yanıtları merak edilecek. Geçen bölümde Yaman, Arif baba ile dertleşti. Ali, Seher’in Yaman hakkında bir şey söylemesini beklerken, Seher ağzından çıkacak tek bir kelimenin her şeyi değiştireceğinin farkındadır. Yaman’ın kaderi Seher’in dilinin ucundadır. Begüm, Erdal’a yaptığı teklifle kendini kurtarmaya çalışırken, Ali’nin Kiraz’a olan yakınlığı hiç tahmin etmediği birisinin dikkatini çeker.

Survivor 2021 Kadrosundaki İlk İsim !

Acun Ilıcalı O Ünlü İsmi Açıkladı! Hemen Tıkla

Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor. Emanet… Annesiz ve babasız kalan yeğenleri Yusuf’u kutsal bir emanet gibi gören Seher ve Yaman’ın kalplere dokunacak öyküsü Emanet ile izleyici karşısına çıkacak.

Bir yanda ablasının ölümüyle sarsılıp yeğenine sahip çıkmaya çalışan Seher, diğer yanda ağabeyinin emanetini korumak için her şeyi göze alan Yaman… İki ayrı dünyanın, geceyle gündüzün bu savaşında tek kazanan olacak, o da AŞK… Bir emaneti aşkla korumaya çalışanların öyküsü Emanet ile ekrana taşınacak. Emanet, hafta içi her gün Kanal 7’de.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir