Emanet 65.Bölüm Fragmanı – 4 Aralık Cuma

Seher Yaman’ı ELE VERMEYECEK!

Hafta içi akşamlarında izleyicileriyle buluşmaya devam eden Emanet’te dengeler değişiyor. Seher Yaman’ın yaptıklarını öğrendi ve ona sırt çevirdi. Yaman’ın ise pes etmeye niyeti yok. İkbal ve Zuhal bu durumdan mutlu. Kiraz’ın ise başındaki bela henüz geçmedi. Emanet 65.bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Emanet dizisinde Ali Seher’e kurulan tuzak için delil arasa da bir sonuca ulaşamadı. Ancak Ali bu olayın arkasında Yaman’ın olduğuna emin. Ali bu konuda Seher’den destek isterken Seher’i oldukça zor bir karar bekliyor. Ya Yaman’ı ele verecek ya da gerçeği saklayacak. Seher’in Yaman’ı ele vermesi demek ortalığın büsbütün karışması anlamına geliyor. Ancak Seher bunu yapmayacak. Yapmama sebebinin en başında gelen ise Yusuf’un Yaman’a olan düşkünlüğü. Polisler Yaman’ı götürdüklerinde Yusuf’un psikolojisinin olumsuz etkilenmesi. Ancak tüm neden elbette Yusuf değil.

Yaman’ın günden güne değişen tavrı. Seher ve Yusuf’a karşı hassasiyeti. Kısacası Seher Yaman’ın gerçekten pişman olduğuna emin.  Her ne kadar Yaman’a karşı öfkeli olsa da onu affetmenin doğru olduğunu düşünüyor. Seher’in bu kararı Yaman için elbette çok değerli. Kıza bunca yaptıklarından sonra hala onu koruyup kollaması Yaman’ı hem çok mahcup ediyor hem de Seher’e olan saygısı ve güveni yükseliyor. Kısacası İkbal’in yaptıkları ve onun neticesinde olanlar Yaman’ın Seher’e olan bakışında ve hislerinde çok payı var.

Diğer tarafta ise Kiraz ve Ali için işler iyi giderken Begüm için çanlar çalıyor. Sultan teyze bile Kiraz’ın yanında artık ve Begüm tek başına. Üstelik Kiraz’ı bu hale sokan Begüm onun abisine de para teklif ederek susturma peşinde. Ancak nasıl bir duruma düştüğünün hala ayırımını yapamıyor. Eğer Ali bu gerçeği öğrenirse Begüm çok zor duruma düşecek. Hem Ali’nin hayatından silinecek hem de yardım ve yataklıktan hapsi dahi boylayabilir. Begüm’ün teklif ettiği para ise onu bu işten kurtarmak yerine daha da batağa sokacak. Oldukça olaylı geçen dizimizde işler giderek karmaşıklaşırken en azından iyilerin az da olsa nefes alacağı bir zaman geliyor diyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir