Emanet 64.Bölüm Fragmanı – 3 Aralık Perşembe

Yaman Seher’in Kalbini FETHEDECEK!

Hafta içi akşamlarında izleyicileriyle buluşmaya devam eden Emanet’te dengeler değişiyor. Seher Yaman’ın yaptıklarını öğrendi ve ona sırt çevirdi. Yaman’ın ise pes etmeye niyeti yok. İkbal ve Zuhal bu durumdan mutlu. Kiraz’ın ise başındaki bela henüz geçmedi. Emanet 64.bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

 Emet dizisinde Seher ve Yaman arasındaki buzlar gün geçtikçe erimeye devam ediyor. Yaman Seher’i kırdığı için çok ama çok pişman. Dizinin başından beri sert ve gözü kara Yaman’ı ilk defa böyle çaresiz ve üzgün izledik diyebiliriz. Yaman Seher’e kendini affettirmek için elinden geleni yapmaya devam ediyor. Elbette Seher’de Yaman’ın bu pişman halini ve durumunu görüyor. Daha önceki özetlerimizde dile getirdiğimiz gibi Seher Yaman’ın içindeki o sert kabuğun altında nasıl duygusal biri attığını ve ne travmalar yaşadığının farkında. Ancak onun değişimi için Seher’in bu tavrı şart. Nitekim Yaman’ın günden güne değişimi de bunun kanıtı.

Tabi bir gerçek var ki nasıl Yaman Seher’e gönlünü kaptırmışsa Seher’de Yaman’a karşı yoğun hisler besliyor. Dizide artık Seher’in de hislerinin ortaya çıkacağı zamana geliyoruz. Seher’in göz kaçırmaları, heyecanlanması, suskunluğu. İkilinin bizleri çok etkileyecek aşkı için artık geri sayım başlıyor diyebiliriz. Bu arada fark etmiş olacağınız bir diğer detay ise Zuhal ve İkbal’in yokluğu. İkili kara kara bunlar ne yapıyor, bunlar nerede? diye düşünürken Seher ve Yaman rahat bir nefes aldı. Aslında ikiliden tamamen kurtulabilsek haftaya Yaman ve Seher’in düğününü görebiliriz 🙂

Diğer tarafta ise soluksuz izlediğimiz kovalamaca sonunda bitti. Kiraz ev Ali başlarındaki beladan kurtuldu. Burada Begüm’ü de es geçmemek lazım. Kiraz’ın öldürülmesine göz yummasını beklerken Begüm tam tersine onu kurtardı. Ancak onca yaptığından sonra Begüm’ün bu iyiliği takdire şayan. Ancak Begüm’ün asıl şoke olduğu kısım Kiraz ve Ali’nin birbirlerine sarıldıkları an. Begüm bu anlara şahit olurken Ali ve Kiraz’ın birbirlerine çoktan kapıldıklarını gördü. Artık ikilinin aşkları için engel kalmadı diyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir