Emanet 63.Bölüm Fragmanı – 2 Aralık Çarşamba

Yaman Seher’i KURTARACAK!

Hafta içi akşamlarında izleyicileriyle buluşmaya devam eden Emanet’te dengeler değişiyor. Seher Yaman’ın yaptıklarını öğrendi ve ona sırt çevirdi. Yaman’ın ise pes etmeye niyeti yok. İkbal ve Zuhal bu durumdan mutlu. Kiraz’ın ise başındaki bela henüz geçmedi. Emanet 63.bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Emanet dizisinde Seher’in Yaman’a karşı olan öfkesi sürerken Yaman ise tam tersine kendisini affettirmek için elinden geleni yapmanın peşinde. Tabi Yaman’ın bu ilgisi Seher’i daha da öfkelendirmekten başka bir işe yaramıyor. Ancak ikilinin arası yine kötülüklerle düzelecek. Bildiğiniz gibi Yaman’ın düşmanı çok. Üstelik İkbal gibi içeride bir casus varken Yaman ve Seher’in işi haliyle daha zor. Bu durumdan dolayı Seher zor duruma düşerken Yaman yine Seher’i kurtaracak. Seher ise Yaman’ın bu iyi niyeti ve çabasını elbette görüyor. Ancak Seher’in istediği Yaman beyin burnunun birazcık sürtmesi. Nitekim Yaman biraz sürünüp aklı tamamen başına geldiğinde Seher elbette Yaman’ı affedecek ve onu tercih edecek.

Bu sürecin daha da önemli kısmı ise Yaman’ın değişimi. O ketum, vurdumduymaz Yaman kırımlı Seher’in yanında adeta pervanelere döndü. Bu değişim ikilinin ileride yaşayacakları aşkın ne kadar tutkulu olacağının kanıtı niteliğinde. Ayrıca Seher her ne kadar Yaman’a sert çıkışsa da Yaman’ın varlığı ona güven verdiği de bir gerçek.

Ali ise Kiraz’ın başına bela olan abisinden kurtulmaya kararlı. Ali’nin Kiraz için bu derece gözünü karartması ve ona aşkla bakan gözleri elbette gözlerden kaçmıyor. Begüm ise yaptıklarıyla ne işler açtığının farkında değil. Tüm olayların baş sorumlusu olan Begüm bunların cezasını çeker mi bilinmez ama Ali ve Kiraz’ın günden güne büyüyen aşklarını izlerken çok acı çekecek. Ali bu olayı çözdükten sonra ikilinin karşısında artık hiçbir engel kalmayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir