Emanet 62.Bölüm Fragmanı – 1 Aralık Salı

Yusuf, Yaman ve Seher’i BİRLEŞTİRECEK!

Hafta içi akşamlarında izleyicileriyle buluşmaya devam eden Emanet’te dengeler değişiyor. Seher Yaman’ın yaptıklarını öğrendi ve ona sırt çevirdi. Yaman’ın ise pes etmeye niyeti yok. İkbal ve Zuhal bu durumdan mutlu. Kiraz’ın ise başındaki bela henüz geçmedi. Emanet 62.bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Emanet dizisinde Yaman’ın yaptığı hata gün yüzüne çıkmış Seher deyim yerindeyse Yaman’ı yerin dibine sokmuştu. Yaman’ın artık kendisi için bittiğini söyleyen Seher tüm uzlaşma yollarını tıkarken Yaman elbette vazgeçmeyecek. Yaman her fırsatta Seher’e yaşadığı pişmanlığı dile getirse de Seher’in güveni yerle bir olmuş durumda. Bu duruma sevinene İkbal ve Zuhal’in kına yakıp oynamadığı kaldı.

İkili mutluluktan dört köşe oldu. Peki Seher ve Yaman nasıl tekrar eskisi gibi olacak. Burada yine birleştirici etmen Yusuf ve onu velayeti oluyor. Sosyal hizmetler Yusuf’un durumunu ev velayetini öğrenmek için ziyarete gelme ihtimali ikilinin baş başa kalmalarını sağlayacak. Bu durum Yaman’ın kendisini affettirmek için bir fırsat. Elbette sosyal hizmetler karşısında da ikili mutlu bir aile portresi verecekler. Yusuf ikiliyi birleştiriyor diyebiliriz. Ayrıca onun psikolojisi açısından Seher Yaman’a daha yumuşak davranacak. Kısacası ikilinin arasındaki buzlar çok hızlı olmasa da yavaş yavaş eriyecek. Bu durumu hızlandıracak şey ise İkbal ve Zuhal. İkili yine saçma planlarıyla Yaman ve Seher’i birlikte savaşır duruma getirebilirler.

Diğer tarafta ise Kiraz neredeyse hayatını kaybediyordu. Doktorların müdahalesi ile kurtulan Kiraz’ın durumu ise kritikliğini koruyor. Abisi ise hala onu öldürmekten vazgeçmedi. Kiraz’a karşı onu bu kadar kinlendiren ne merak konusu. Ali ise o adamı bulup hapse tıkmaya kararlı. Elbette Ali Kiraz’ın abisini yakalayacak. Daha önceki özetlerimizde dediğimiz gibi bu olay ikiliden birinin ağır yaralanmasına sebep olacak olsa da ikiliyi bir o kadar da birbirlerine bağlıyor. Bir küçük parantezde Sultan teyzeye açmakta fayda var. Kadın yaptıklarının sonucunu görünce şoklar içinde kaldı. Bu saatten sonra o da Kiraz ve Ali’nin yanında olarak bu aşka yardım edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir