Emanet 61.Bölüm Fragmanı – 30 Kasım Pazartesi

Seher Yaman’ı AFFEDECEK!

Emanet dizisinde beklenen oldu. Sinsi Zuhal ne yaptı etti Yaman’dan önce Seher’e her şeyi yetiştirmeyi başardı. Seher Yaman’ın yaptığı oyunu öğrenince şoke oldu. Daha önceki özetlerimizde de belirttiğimiz gibi evet bu olay Yaman için çok ama çok kötü bir şey ancak Yaman için aynı zaman da bir fırsatı da içinde barındırıyor. Yaman’ın kendini Seher’e ispatlama şansı. Seher bunu Yusuf’u getirerek yapmıştı. Şimdi ise Yaman’ın kendi değişimini Seher’e göstermesi ve onu ikna etmesi gerekiyor. Yaman Seher’e kendini inandırmak için çok ama çok çabalayacak. Bu çabalayış başta İkbal olmak üzere herkesi çok şaşırtacak. Çünkü Yaman hiç kimse için bu kadar ısrarcı ve istekli olmamıştı. Emanet 61.bölüm özeti devam ediyor.

Tabi Yaman’ın kendini ispatlaması için onunda eline şans gelecek. Nitekim Yaman’da bu fırsatı asla kaçırmayacak. Seher ise evet Yaman’a kızgın ama onu ondan daha çok tanıyor. Yaman’ın bunu neden yaptığını ve neyi amaçladığını sonrasında onun için yaptıkları. Yani kısacası Seher Yaman’ı er yada geç affedecek.

Diğer tarafta ise işler epey karıştı. Sultan teyze tam imana geldi, işler yolunda gidiyor derken Kiraz’ın abisi kızı ney yaptı etti vurdu. Kiraz’ın abisi tutuklanıp hapsi boylarken Ali Kiraz’ın başından beş dakika bile ayrılmayacak. Bu yaşananlar Ali’ye Kiraz’ı ne kadar çok istediğini ve onu kaybetme hissinin nasıl bir şey olduğunu öğretecek. Ali bundan sonra Kiraz’a daha yakın ve onun değerini daha çok  bilecek şekilde davranacak. Kiraz’ın abisinin hapse girmesi de ikilinin en azından uzun bir süre rahat nefes almasını sağlayacak. Bu zor dönem Kiraz ve Ali için daha güzel günlerin başlangıcı için yeni bir kapı açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir