Emanet 6.Bölüm Fragmanı – 14 Eylül Pazartesi

Yaman ve Seher BİRLİK OLDU! Yusuf NEREDE?

Emanet dizisinde Yusuf’un kaybolmasıyla birlikte deyim yerindeyse tam bir kaos var. Yaman Yusuf’un kaybolmasından Seher’i sorumlu tutarken Seher akıttığı gözyaşları ve endişesiyle Yaman’ın bu şüphelerini yok eder. İkli hep karşı karşıya olurken ilk defa beraber hareket edecekler ve  Yusuf’u bulmak için yakınlaşacaklar. İkili için Yusuf’un yani emanetin kaybolması büyük bir endişe yaratsa da Yusuf’u bulunca ikilinin beraber tıpkı bir aile gibi sarılması Yaman’ın kalbinde derin bir ürperti yaratacak.

Yaman kadınlara karşı bu kadar sert ve ön yargılıyken Seher fedakarlığı, cesareti ve doğruluğuyla Yaman’ın bu fikrini yok edecek. Tabi Seher için bir diğer tehlike Yaman’ın kardeşi İkbal. İkbal Seher’in ablasını acımadan itmiş ve öldürmüştü. Şimdi ise kafayı Seher’e takmış durumda. Yaman’ın Seher’den böylesine etkilenmesi İkbal’in hiç ama hiç hoşuna gitmiyor.

İkbal bu durumu değiştirmek için Seher’e çeşitli oyunlar oynayacak. Onu dışlayacak, kötü davranacak gerekirse iftira atmayı bile deneyecek. Tabiki bunlar Seher için oldukça zorlu sınavlar. Ancak Seher bu engellerden kurtulduğunda Yaman’ı ve Yusuf’u daha çok kazanacak.

Diğer yandan Polis olan Ali, Kiraz’ın sopasıyla yere yığılmış ve onu aramak için epey uğraşmıştı. Ali,Kiraz’ı uzaklarda arasa da dibinde bulunca başta kafasına vuran kişinin o olduğunu anlamayacak. Diğer tarafta da tatlı bir aşk hikayesi bizi bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir