Emanet 59.Bölüm Fragmanı – 26 Kasım Perşembe

Hafta içi akşamlarında izleyicileriyle buluşmaya devam eden Emanet’te dengeler değişiyor. Velayet davası Seher ve Yaman’ın arasını bozdu. Konakta dengeler nasıl değişecek? İkbal ve Zuhal bu haberi nasıl karşılayacak? Emanet 59.bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Seher KURTULDU! Yaman Gerçeği İTİRAF EDECEK!

Emanet dizisinde Yaman sonunda Seher’i hapisten kurtarıyor. Yaman tıpkı onu oraya sokmak için plan yaptığı gibi oradan kurtarmak içinde olayların çözülmesini avukatları aracılığıyla sağladı. Seher Yaman’ın tüm uğraşları ve hastanede dahi onun koşuşturmalarından çok ama çok etkilendi. Yaman Seher için evin anahtarlarını da vererek resmen onun  yüreğini feth etti. Ancak ortada büyük bir sır var. Tüm yaşananların suçlusunun ve sorumlusunun Yaman olduğu gerçeği. Yaman bu gerçeği Seher’e nasıl söyleyeceğini düşünürken İkbal ve yamağı Zuhal ise Yaman’dan önce davranabilir. Yaman bu yüzden bütün olanları kendisi söylemeli aksi takdirde Seher’in olanları başkasından duyması işleri daha da zora sokabilir.

Ancak Yaman her şey bu kadar güzel giderken bunu yapmakta çok kararsız. Seher’in gözlerinin içine baka baka yalan söylemek ise onun için çok acı. Kısacası gerçek ortaya çıkacak. Seher bunun şokunu yaşasa da Yaman’ın bunu neden yapabileceğini de düşünmeli. Sonuçta Yaman’ın Yusuf için yapabileceklerinin sınırı yok. Bu gerçek ortalığı tekrar karıştırsa da er yada geç Seher Yaman’ı affedecek. Çünkü Yusuf’u bir daha konaktan alıp gitmesi onun için oldukça kötü bir sonuç doğurabilir. Anlayacağınız işler harika gidiyorken yine eskiye dönüyor. Bu sefer Seher’in değil Yaman’ın kendini ispat etmesi gerekecek. Seher’in güvenini kazanmak için Yaman oldukça iyi bir kişiliğe bürünecek. Olaylar her ne kadar olumsuz da görünse Yaman’ın artık Seher için dönüşümünü yaşaması için bir fırsatta taşıyor.

İkili bu zorluğuda aştıktan sonra artık her şey yolunda gidecek diyebiliriz.

Kiraz ise son anda da olsa abisinden kurtuldu ancak Sultan ve Begüm Kiraz’ın bu durumunu kullanmak için tetikte. Kiraz’ın evden gitmesi için onu bile bile ateşe atmaya hazırlar. Burada tek engel Ali. Ali bir şekilde Kiraz’ı abisinin gazabından korumalı. Bunun için yapabileceği tek şey ise yasal olarak Kiraz’ı kendi ailesine katmak. Burada da zorluklar zoraki bir evliliğe dönüşebilir.

Sizce Kiraz ve Ali bu zorluktan kurtulmak için evlenirler mi? Peki Seher Yaman ile ilgili gerçeği öğrenince ne tepki verecek. Onu affedecek mi yoksa Yusuf’u da alıp gitmek mi isteyecek. Yorumlarınızı bekliyoruz.

One Comment on “Emanet 59.Bölüm Fragmanı – 26 Kasım Perşembe”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir