Emanet 58.Bölüm Fragmanı – 25 Kasım Çarşamba

Hafta içi akşamlarında izleyicileriyle buluşmaya devam eden Emanet’te dengeler değişiyor. Velayet davası Seher ve Yaman’ın arasını bozdu. Konakta dengeler nasıl değişecek? İkbal ve Zuhal bu haberi nasıl karşılayacak? Emanet 58.bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Seher Ağır YARALI! Yaman BİN PİŞMAN!

Emanet dizisinde Yaman’ın Seher’e kurduğu tuzak ikilinin başına çok büyük işler açtı. Seher kodese girmiş oldukça büyük bir ceza onu bekliyorken tüm bunlar yetmezmiş gibi birde ağır şekilde yaralandı. Yaman Seher’in bu durumunu öğrenince deliye dönecek. Onun hapse girmesinin tek sebebi kendisiyken bir de Seher’in ölmesi Yaman için oldukça ağır bir sonuç. Yaman Seher’in iyileşmesi için her şeyi yaparken bir an olsun onun başından ayrılmayacak. Tıpkı Yaman yaralandığında Seher’in ona yaptığı gibi.

Bu yaralanmadan elbette Seher kurtulacak. Ne de olsa Seher daha önce kurşundan bile kurtulmuştu. Ancak Yaman için oldukça zor bir süreç onu bekliyor. Yaman bir yandan Seher için elinden geleni yaparken diğer yandan da vicdanı ile yüzleşecek. Seher Yaman’ın bu fedakarlıklarından etkilenirken Yaman her şeyin en baştan beri sebebinin kendisi olduğunu biliyor. Burada Yaman’ın vicdanı ona gerçekleri söylemeye iterken diğer taraftan Seher’in yaşayacağı hayal kırıklığı ve öfke onu korkutuyor. Sizce Yaman Seher’e gerçekleri söylemeli mi? Bizce bir an önce söylemeli çünkü Seher eğer bunu başkasından öğrenirse işler daha da kötüye gidebilir.

Diğer tarafta ise Allah Kiraz’ın yardımcısı olsun demekten başka bir şey kalmadı. Begüm’den kurtulduk Sultan cadısından, zorla evlendirilmekten. Tam kızcağız rahat bir nefes alıyor derken şimdi de başına abisi çıktı. Kiraz abisinden kaçarken abisi ise onu aramaya devam edecek. Burada işleri çözecek tek isim Ali. Daha önceki özetlerimizde dediğimiz gibi belki Ali Kiraz’ı kurtarmak için onunla evli olduğu yalanını ortaya atabilir. Bu da zoraki bir evlilik oyunun başlamasına neden olacak. Ardından da evliliğin yavaşça gerçeğe dönüşmesi. Ne dersiniz böyle bir şey mümkün olabilir mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir