Emanet 57.Bölüm Fragmanı – 24 Kasım Salı

Seher Yaman Yüzünden TUTUKLANDI!

Hafta içi akşamlarında izleyicileriyle buluşmaya devam eden Emanet’te dengeler değişiyor. Velayet davası Seher ve Yaman’ın arasını bozdu. Konakta dengeler nasıl değişecek? İkbal ve Zuhal bu haberi nasıl karşılayacak? Emanet 57.bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Emanet dizisinde işler tam da yoluna girmişti derken ortalık yine karışıyor. Hatırlasanız Yaman Seher’in kendisini aldattığını düşünmüş ve onun tutuklanması için bir tezgah ayarlanmasını istemişti. Yaman Seher’in onu ters köşe edişiyle bu işi iptal ettirmek istese de olanlar oluyor. Seher dolandırıcılık suçuyla polisler tarafından tutuklanıyor. Bu da işlerin bir anda kötüye gitmesine sebep olacak. Ortada Yaman için iki büyük sorun var. 1.si Yusuf’un velayeti tekrar teyzesinden alınıp Yusuf’u kaybetmesi, ikincisi ise Seher’in başına bu işleri açanın Yaman olduğunu öğrenmesi.

Anlayacağınız Yaman için oldukça zorlu bir hafta bizleri bekliyor. Yaman hem bu konularla mücadele etmeli hem de Seher’i kurtarmak için çabalamalı. Seher durduk yere bu iftirayla hapsi boylayabilir. Tabi bu haberlerin en sevineni İkbal. İkbal olanların sorumlusunun Yaman olduğunu ortaya çıkarırsa ipler bu sefer fena halde kopabilir.

Diğer tarafta ise Ali komiser Kiraz’ı kurtardı. Kiraz Begüm’ün sinsi oyunlarıyla kodese girmişti. Burada da daha önceki analizlerimizde dediğimiz gibi Begüm bu planı ile kendi ayağına sıkmış oldu. Kiraz ve Ali bu olayla birbirlerine daha da yakınlaşırlarken Ali’nin fedakarlıkları ve kahramanlıkları Kiraz’ı kalbinden vurdu. Artık ne Sultan cadısı ne de Begüm bu aşkın önünde engel olamazlar. Oldukça heyecanlı bir afta kısaca bizi bekliyor diyebiliriz. Sizce Seher ona yapılan bu iftiranın arkasında Yaman olduğunu öğrenecek mi? Ya da İkbal ayağına gelen bu fırsatı değerlendirecek mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

One Comment on “Emanet 57.Bölüm Fragmanı – 24 Kasım Salı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir