Emanet 56.Bölüm Fragmanı – 23 Kasım Pazartesi

Seher Konağa GERİ DÖNDÜ! Aşkın ZAFERİ!

Hafta içi akşamlarında izleyicileriyle buluşmaya devam eden Emanet’te dengeler değişiyor. Velayet davası Seher ve Yaman’ın arasını bozdu. Konakta dengeler nasıl değişecek? İkbal ve Zuhal bu haberi nasıl karşılayacak? Emanet 56.bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Emanet dizisinde beklenen oldu. Daha önceki özetlerimizde defalarca belirttiğimiz gibi İkbal’in yaptığı bu plan Yaman ve Seher aşkına hizmet etti. Bir çok  takipçimizin “sallıyorsun” “aşkın zaferi nerede” dediği o an geldi. İkili arasında belki yıllarca kurulamayacak güven bağını İkbal kısa sürede kurdu. Yaman Seher’e onca laf söylese de, Seher’i bitirme planları yapsa da Seher tek hamlede tüm planları bozdu ve kendi karakterini ispatladı.

Aslında Seher bunu en başından yapabilirdi ancak bu şekilde uzaması bir yandan da ikilinin aşkı için iyi oldu. Yaman ipleri koparmışken yaptığı haksızlıkla çok ama çok utandı. Yaman’ın bu utangaçlığını gelecek bölümlerde çok göreceğiz. Kendini Seher’e ispatlamak ve ona yaptığı haksızlıkları gidermek için oldukça romantik ve iyi kalpli davranacak. Artık Yaman efendi aşkın içine düştü. Bu aşk ateşinden onu kimse vazgeçiremez.

İkbal ise taptığı onca hatalı plan ve neticesinde onca kaybetmeye rağmen durmuyor. İkbal sanırım Yaman ve Seher’i bir anca önce evlendirecek yapacağı planlarla. Belki de İkbal düşündüğümüzün tersine iyi biridir, ne dersiniz? Nitekim bu dediğimizi ispatlar niteliğinde İkbal Seher’i hapse attırmanın peşinde. Bu da Yaman’ın onca altta kalıp mahcup olmasından sonra kendini Seher’e ispatlaması için bir fırsat olacak. Elbette Yaman Seher’i bırakmayacak. Onun için savaşacak.

Diğer tarafta ise Begüm artık hepimizi çıldırtacak raddeye geliyor. Üstüne Sultan cadısı da eklenince. Neyse ki onların yokluğunda Ali ve Kiraz’ın kısa da olsa romantik anları oldukça mutlu edici. Ancak tıpkı Seher gibi Kiraz’ın da başı dertte. Yaman gibi Ali’ye de çok iş düşüyor. Sizce Begüm’ün oyunu işe yarayacak mı? Diğer tarafta İkbal bu oyunlarıyla Seher ve Yaman’ı ayırıyor mu yoksa aşklarına hizmet mi ediyor? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir