Emanet 54.Bölüm Fragmanı – 19 Kasım Perşembe

Yaman, Seher’e GÜVENMEYİ ÖĞRENECEK!

Hafta içi akşamlarında izleyicileriyle buluşmaya devam eden Emanet’te dengeler değişiyor. Yusuf’un velayeti Seher’e mi veriliyor. Konakta dengeler nasıl değişecek? İkbal ve Zuhal bu haberi nasıl karşılayacak? Emanet 54.bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Emanet dizisinde Yaman’ın öfke krizleri dinmek bilmiyor. Yaman’ın bu siniri yetmezmiş gibi üstelik İkbal’de onu dolduruşa getiriyor. Ancak Yaman efendi çok yakında her şeyi anlayacak. Anlayacağı şey ise şu; Seher’in Yusuf’u kaçırdığı yok. Seher ‘in Yusuf’u konaktan uzakta tutma sebebi tamamen sosyal hizmetlerin talimatları gereği. Elbette burada sadece Yaman’ı suçlamakta doğru olmaz. Seher’in olanları kendisi anlatmak varken susması ve İkbal’in o boşlukta olayları çarpıtarak anlatmasının da katkısı var.

İkili arasındaki bu çekişme devam ederken Seher artık Yaman’a dur diyecek. Bu gereksiz öfkesinin nedenini soracak. Ona neden güvenmediğini. Nitekim Seher bir çok fırsatta tıpkı Yaman’ın yurtdışında kaçmaktan vazgeçmesi gibi hep birliği seçti. Bu oldukça gergin ortam yine ikilinin güven duygularını sınamaktan başka bir şey değil. Yani anlayacağınız İkbal’in bu planları dolduruşları fena elinde patlayacak. Yaman Seher’in tüm yaptıklarının Yusuf’un bir daha yetiştirme evine gitmemesi ve onu velayetini tamamen almak olduğunu görecek. Ve bu zamana kadar Seher’e karşı yaptığı bu öfke ve aşırı hareketlerinden dolayı utanacak. İçinde günden güne büyüttüğü aşkı ise yine ortaya çıkacak.

Kısacası daha bu savaşta kazanan aşk kaybeden ise kötülük olacak.

Diğer tarafta ise Begüm şeytanlıkta sınır tanımıyor. Kiraz’ı kandırıp tuzağa çekmeyi düşünen Begüm ondan sonsuza dek kurtulmak peşinde. Tabi bu zaman Begüm için biçilmiş zaman. Çünkü Ali’nin tüm odak noktası Yaman. Begüm ve Sultan cadısı bu kez Kiraz’ı çok zor duruma sokacaklar. Ancak dediğimiz gibi Ali onu kurtarmak için beyaz yalanlara başvurabilir. Bu yalanlardan biri evlilik yalanı da olabilir. Begüm kendi eliyle Ali ve Kiraz’ı evlendirirse hiçte fena olmaz.

Peki sizce Yaman ve Seher’in arası düzelecek mi? Begüm’ün yapacağı kötülük Kiraz ve Ali için yeni bir başlangıcı aralar mı? Yorumlarınızı bekliyoruz.

One Comment on “Emanet 54.Bölüm Fragmanı – 19 Kasım Perşembe”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir