Emanet 53.Bölüm Fragmanı – 18 Kasım Çarşamba

Yaman ve Seher Savaşında Kazanan AŞK OLACAK!

Hafta içi akşamlarında izleyicileriyle buluşmaya devam eden Emanet’te dengeler değişiyor. Yusuf’un velayeti Seher’e mi veriliyor. Konakta dengeler nasıl değişecek? İkbal ve Zuhal bu haberi nasıl karşılayacak? Emanet 53.bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Emanet dizisinde Yusuf’un velayetinin teyzesine verilmesi ortalığı karıştırdı. Yaman Seher’in Yusuf’u kendisinden kaçırdığını düşünürken tam tersi Seher’in böyle bir niyeti hiç olmadı. Ancak Yaman’ın gözü dönmüş durumda. Seher için yurtdışına kaçmaktan vazgeçmişken Seher adeta onu kandırıp Yusuf’u elinden almıştır. Ancak Yaman bu konuda çok ama çok büyük yanılgının içinde olduğunu anlayacak.

Daha öncede Yaman Seher’e karşı ön yargılı davranmış ve sonucunda yargısız infaz yaptığını anladı. Yani kısaca anlayacağınız Yaman’ın Seher’e karşı bu tavrı ileride göreceği gerçeklerle birlikte yerini güvene bırakacak. İkili üzerinde devam edecek olan Yusuf savaşı yerini büyü bir aşka ve güvene bırakacak. Elbette bu bu kadar kolay olmayacak. Ancak Seher Yusuf ve Yaman konusunda bir karar vermesi gerektiğinde hem Yusuf’u hem de Yaman’ı incitmeyecek tercihler yapacak. Elbette Yaman Seher’in bu tavırlarını göremeyecek ancak sonucu anlayınca yine ona alan aşkının ne kadar büyüdüğü görecek.

Diğer tarafta ise Begüm durmak bilmiyor. Arkadaşı üzerinden Kiraz’ı araştıran Begüm ondan temelli kurtulmanın yolunu bulmak üzere. Kiraz’ın neden buraya geldiğini ve ne haltlar karıştırdığını eğer öğrenirse onun peşindekilere haber verip Kiraz’ın ailesi tarafından geri götürülmesini sağlayabilir. Elbet tabiî ki bu planda kağıt üzerinde iyi gözükse de getireceği sonuçlar Begüm için kötü olabilir. Örneğin Ali Kiraz’ı kurtarmak için ailesine onunla evli olduğunu söyleyebilir. Sizce iki çiftimizden ilk önce kim evlenecek? Tahminlerinizi yorumlara bekliyoruz.

2 Comments on “Emanet 53.Bölüm Fragmanı – 18 Kasım Çarşamba”

  1. görüünüşe göre kiraz önce evlenir çünkü yamanla seher evlenip velayet alma olayı patladı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir