Emanet 52.Bölüm Fragmanı – 17 Kasım Salı

Seher’in ZAFERİ! Konakta Dengeler DEĞİŞİYOR!

Hafta içi akşamlarında izleyicileriyle buluşmaya devam eden Emanet’te dengeler değişiyor. Yusuf’un velayeti Seher’e mi veriliyor. Konakta dengeler nasıl değişecek? İkbal ve Zuhal bu haberi nasıl karşılayacak? Emanet 52.bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Emanet dizisinde Seher sonunda onca fedakarlıktan sonra yaptıklarının mükafatını alacak bir gelişmeyle karşılaştı. Sosyal hizmetler Yusuf’un velayetini geçici de olsa Seher’e verdi. İkbal ve yancısı Zuhal ise göz yaşları içinde tırnaklarını yiyor. Neden mi? İkili Seher’i konaktan atmak isterken Seher’in velayetinin ona geçmesi tüm gücü Seher’e veriyor. Yaman Seher’in Yusuf’u alıp gitmemesi için daha dikkatli olacakken İkbal ve Zuhal’in yanlış bir hareketi ikilinin Yaman gözünde sonu olabilir.

Seher bu zaferle birlikte konaktaki tüm kara düzeni sonlandıracak. Öncellikle değişim Yaman’dan başlayacak. Yaman’ın kaçma fikrinden dönüp geri gelmesindeki birinci etkenin Seher’e olan duyguları olduğunu söylemiştik. Yaman her ne kadar öfkeli de olsa bu duygularına hakim olmakta zorlanıyor. Yusuf’un velayetinin de Seher’e geçişiyle Yaman artık daha sakin ve daha uyumlu olacak. İkili için şu saçma sorunların son bulması artık güzel ve romantik günlerin gelmesine sebep olacak.

Romantik ve güzel günler Yaman ve Seher için geliyorken diğer tarafta Ali herkesi şoke etti ve Kiraz’ın evlenmesine izin vermedi. İkili bu evlilik kararı konusunda da yüzleştiler. Ancak hem Kiraz hem de Ali aşkları konusunda çok çekingen ve çok korkak. Seher ve Yaman’da bu birazda olsun aşılmış. İkili bakışları ile bunu çok belli ediyorlar. Ancak burada işler çok yavaş ilerliyor. Tabi işleri hızlandıracak şey belli. Begüm ve Sultan teyze yine saçma planlarıyla ortalığı bulandıracak. Bu planların sonucu ise Kiraz ve Ali’nin birbirine daha da fazla yakınlaşması olacak. Kısacası romantik ve aşk dolu günler için yakın diyebiliriz.

One Comment on “Emanet 52.Bölüm Fragmanı – 17 Kasım Salı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir