Emanet 510 Bölüm Fragmanı İzle! 26 Ocak Perşembe

emanet 510

İki Keçinin Aşkı Ortaya Çıkacak!

Emanet 510. bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 510 fragmanı geldi. Emanet 510. bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 510. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Emanet 510. bölüm 26 Ocak Perşembe günü yayınlandı. Emanet gelecek bölüm tüyoları sizlerle.

Emanet 493 Fragman

Emanet 510 Bölüm Fragmanından Detaylar…

Dizi Haberleri Emanet dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Yaman ve Nana arasındaki hastalık serüveni giderek bambaşka bir hal almaya başladı. Geçmiş özetlerimizde söylediğimiz gibi bu hastalık tamamen aşk hastalığı. Ve Nana her geçen gün bu durumun biraz daha farkına varıyor. Peki gerçekler ne zaman gün yüzüne çıkacak? İkilinin aşk itirafı ne zaman gelecek?

Yaman gerçeği fark edecek! Nana aniden gelen ateşlenmeler, durduk yere karışan zihni karşısında şaşkın. Bütün bunlar neden ona oluyor? Neden kalbi yerinden çıkacakmış gibi atıyor? Bir türlü anlamış değil. Hatta bu durumu anlamak için saatçi Veli abimizin yanına bile gitti. Veli abimiz ona durumu anlatsa da Nana hala daha gerçeği kabul etmekte zorlanıyor. Ancak artık gerçekle yüzleşme vakti geldi.

Nana ilerleyen bölümlerde artık Yaman’a karşı hislerini tamamen anlayacak ve bu durumu da kabul edecek. Nana için süreç böyle. Peki Yaman için son durum ne?

Yaman aşkı fark etti! Nana’nın hastalığı için endişelenen Yaman elinden geleni yapmaya devam ediyor. Hatta Yaman Nana için doktor bile ayarlayacak. Ancak Yaman’ın girişeceği bu süreç onu gerçeklerle buluşturacak. Yaman tüm tetkiklere, araştırmalara rağmen Nana’nın neyi olduğunu başta anlayamayacak.

Emanet 510 Bölüm Fragmanı İzle! 26 Ocak Perşembe

Nana neden böyle tuhaf? Diye düşünecek. Ve bu süreç Yaman’ı gerçeklerle yüzleştirecek. Parçaları birleştiren Yaman Nana’nın içine düştüğü hastalığın aşk hastalığı olduğunu anlayacak. Yaman’ın Nana’ya karşı hislerini hepimiz biliyoruz. Yaman Nana’nın da ona karşı aynı hisler içinde olduğunu görecek. Bu da beklediğimiz anın geldiğinin habercisi.

Hem Nana hem de Yaman birbirleri ile yüzleşmeye karar verecek. İkili aynı anda aşklarını birbirine hakıracak. Şimdiden bu anları iple çekiyoruz. Ve çok yakında göreceğiz.

Emanet 510.Bölüm – 26 Ocak Perşembe Tek Parça İzle
Emanet Dizisinin Konusu

Emanet dizisi üçüncü sezonuyla devam ediyor. Sıla Türkoğlu’nun yani Seher karakterinin dizide ölüp karaktere vedasının ardından Yaman ve Yusuf’un yası ekranlara geliyor.

Bir yanda mutluluğu yakaladığını düşünürken tüm hayatı tepe taklak olan Yaman, diğer yanda annesinden sonra sığındığı tek liman teyzesini de kaybeden minik Yusuf… Seher’in vefatıyla büyük bir acıyla sınanan Yaman ve Yusuf’un öyküsü Emanet ile izleyicisiyle buluşuyor. Ekranların heyecanla takip edilen dizisi Emanet’te heyecan tırmanıyor.

Emanet Dizisi Oyuncu Kadrosu

Halil İbrahim Ceyhan

Nana Stambolishvili

Berat Rüzgar Özkan

Melih Özkaya

İpek Arkan

Sevda Karabulut

Ferda Işıl

Hülya Aydın

Ömer Gecü

Burhan Ökmen

Binnaz Ekren

Oğuz Yağcı

Zeynep Naz Eyüboğlu

Mehmet Ali Aslan

Özge Ağyar

Volkan Yıldırım

Erman Ersoy

Merdan Kardan

Seda Dadaşova

Emanet Dizisi Künyesi

Yönetmenler: Ayhan Özen, Serkan Mut
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın-Emin Çakır
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Legacy 518 Episode Trailer! Tuesday, February 7
  Romantic Love Letter! Facts Revealed! Watch Legacy 518 Episode Trailer! What will happen on Monday, December 518th in Legacy 518th episode? Legacy series continues with new season episodes. Legacy 518 trailer has arrived. What awaits us in Legacy 518th episode? What happened in the last episode of Legacy, what will happen in the new episode? Details in the summary of the Legacy 518th episode are in our news…
 • Emanet 518 Bölüm Fragmanı İzle! 7 Şubat Salı
  Romantik Aşk Mektubu! Gerçekler Açığa Çıktı! Emanet 518. bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 518 fragmanı geldi. Emanet 518. bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 518. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…
 • Redemption Episode 57 Trailer – Redemption Tuesday, February 7
  Orhun Wants a Baby! Redemption 57th episode trailer has been released! What will happen in the 57th episode of Redemption? The Redemption series continues with new episodes. Redemption will air on Tuesday, February 7, with its 57th episode. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details in the summary of the 56th episode of Redemption are in our news… Here’s what will happen on Tuesday, February 7th in Redemption…
 • Esaret 57.Bölüm Fragmanı – Esaret 7 Şubat Salı
  Orhun Bebek İstiyor! Esaret 57.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 57.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 7 Şubat Salı günü 57.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 57.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 7 Şubat Salı günü yaşanacaklar…
 • Kara Sevdam 42 Bölüm Özeti – 14 Şubat Salı
  Ranvir ve Ishani Yakınlaştı! Kara Sevdam 42 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 42. bölümü Kanal 7 ekranlarında 14 Şubat Salı yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 42. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 42. bölüm Full İzle.

One Comment on “Emanet 510 Bölüm Fragmanı İzle! 26 Ocak Perşembe”

 1. It’s bullshit, no one cares about that anymore. Nazmiye Yilmaz killed his own creation.

  #Emanet reyting sonuçları..

  Összesen | (60) | 0,92
  AB | N/A
  ABC1 | N/A

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir