Emanet 51.Bölüm Fragmanı – 16 Kasım Pazartesi

Yaman ve Seher Yusuf’u EVLATLIK EDİNECEK!

Hafta içi akşamlarında izleyicileriyle buluşmaya devam eden Emanet’te Yaman Yusuf’u kaçırmayı düşünse de geri döndü. Yusuf ise teyzesinden ayrı düşmek istemedi. Yusuf Yaman ve teyzesine annem ile babam siz olun dedi. Emanet 51.bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Emanet dizisinde iki büyük sürpriz bir arada oldu. Yaman daha önceki özetlerimizde de dediğimiz gibi Yusuf için geri döndüm dese de onun dönüş amacı Seher. Yaman Seher’i asla bırakamıyor. Tutuklanıp hakkında soruşturma açılmasını dahi göze alan Yaman’ın Seher’e olan sevdası çok ama çok büyük. Ancak işler şimdi çok ama çok karışık. Yaman çocuk kaçırmak ve alıkoymak suçlarıyla tutuklanırken, Seher bir kez daha Yusuf’u kaybediyor.

Ancak işler daha da çığırından çıkacak. Yaman kendisini ihbar edenin Seher olduğunu öğrenince şoke oluyor. Aslında Seher’in bu tavrı Yusuf’u kaybetmemek içindi ancak Yaman geriye dönünce işler bambaşka bir hal aldı. Bu işten yine en karlı çıkan İkbal gibi gözüküyor. Ancak işleri daha da karıştıracak bir gelişme yaklaşıyor. Yaman’ın bunca nefreti ve hıncına rağmen Seher’in yardımına ihtiyacı var. Bu yöntemi avukatlar tarafından yamana iletilecek. Yaman Yusuf’u almak için biriyle evlenmeli ve onu evlat edinmeli. Bunun için tek yol ise ikilinin hayatlarını birleştirmesi. Büyük bir heyecanla beklediğimiz bu anlar artık çok yakın.

Diğer tarafta ise Ali hepimizi şoke eden bir karara imza attı. Kiraz ve Muhittin için evlilik artık tam yaklaşıyor son söz söylenecek derken Ali bu evliliğe itiraz etti. Sultan teyze ve görücüler ne olduğunu anlayamasa da ne olduğu çok açık. Ali adını koyamadığı bu duyguyu çok yakında hissedecek. Bu duygunun adı aşk ve Ali kalbini Kiraz’a çoktan kaptırdı. Burada Sultan teyze yine oyunlar oynamaya çalışsa da bu aşka kimse engel olamayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir