Emanet 509 Bölüm Fragmanı İzle! 25 Ocak Çarşamba

Emanet 509

Nana’yı Aşk Ateşi Sardı

Emanet 509. bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 509 fragmanı geldi. Emanet 509. bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 509. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Emanet 509. bölüm 25 Ocak Çarşamba günü yayınlandı. Emanet gelecek bölüm tüyoları sizlerle.

Emanet 493 Fragman

Emanet 509 Bölüm Fragmanından Detaylar…

Dizi Haberleri Emanet dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Nana ve Yaman arasındaki romantiklik Nana’nın hastalanmasıyla yine bizleri güldüren bir hal aldı. Senaristler yoğun grip, hastalık döneminde güzel bir konuyu işleyerek bizleri epey eğlendirdi. Yaman Nana’yı hasta sansa da işler daha farklı. Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor? 

Aşk ateşi Nana’yı hasta etti! Emanet dizisi bizleri eğlendirmeye devam ediyor. Nana’nın hapşırıkları ve ateşi Yaman’ı bir hayli endişelendirdi. Yaman Nana’yı karantinaya alarak teşhisi çoktan koydu. Ancak Nana’nın teşhisi gerçeğinden çok farklı. 

Yaman her kontrol edişinde Nana’nın alev alev olduğunu fark etse de bu ateş hastalıktan değil. Bu ateş Nana’nın aşk ateşi. Ve her geçen gün onu sarmaya devam ediyor. Nana biraz olsun rahatlamak için Yaman’dan kaçmak istese de bunu başarması çok zor. Çünkü Kırımlı her yerden karşısına çıkıyor! 

Emanet 509 Bölüm Fragmanı İzle! 25 Ocak Çarşamba

Aşk başlasın! Tüm bu aşk ateşi, romantizm, Yaman’ın ilgisi. Hepsi yaşanacak aşkın ayak sesleri. Nana ne kadar bu durumdan kaçmak istese de çok yakında aşk itirafı gelecek. Nana durup durup terlemelerini, içinin içine sığmamasını Yaman’a anlatacak. Ona olan aşkını çok yakında haykıracak. 

Tabi bunun için bazı adımların atılmadı gerekli. Burada en çok iş halaya düşüyor. Hala iki keçinin aşkının farkında. Henüz olaylara karışmasa da çok yakında bu çifte kumruları birleştirecek. O zaman bize oldukça keyifli bir aşkı izlemek düşecek. 

Emanet 509.Bölüm – 25 Ocak Çarşamba Tek Parça İzle
Emanet Dizisinin Konusu

Emanet dizisi üçüncü sezonuyla devam ediyor. Sıla Türkoğlu’nun yani Seher karakterinin dizide ölüp karaktere vedasının ardından Yaman ve Yusuf’un yası ekranlara geliyor.

Bir yanda mutluluğu yakaladığını düşünürken tüm hayatı tepe taklak olan Yaman, diğer yanda annesinden sonra sığındığı tek liman teyzesini de kaybeden minik Yusuf… Seher’in vefatıyla büyük bir acıyla sınanan Yaman ve Yusuf’un öyküsü Emanet ile izleyicisiyle buluşuyor. Ekranların heyecanla takip edilen dizisi Emanet’te heyecan tırmanıyor.

Emanet Dizisi Oyuncu Kadrosu

Halil İbrahim Ceyhan

Nana Stambolishvili

Berat Rüzgar Özkan

Melih Özkaya

İpek Arkan

Sevda Karabulut

Ferda Işıl

Hülya Aydın

Ömer Gecü

Burhan Ökmen

Binnaz Ekren

Oğuz Yağcı

Zeynep Naz Eyüboğlu

Mehmet Ali Aslan

Özge Ağyar

Volkan Yıldırım

Erman Ersoy

Merdan Kardan

Seda Dadaşova

Emanet Dizisi Künyesi

Yönetmenler: Ayhan Özen, Serkan Mut
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın-Emin Çakır
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Legacy 518 Episode Trailer! Tuesday, February 7
  Romantic Love Letter! Facts Revealed! Watch Legacy 518 Episode Trailer! What will happen on Monday, December 518th in Legacy 518th episode? Legacy series continues with new season episodes. Legacy 518 trailer has arrived. What awaits us in Legacy 518th episode? What happened in the last episode of Legacy, what will happen in the new episode? Details in the summary of the Legacy 518th episode are in our news…
 • Emanet 518 Bölüm Fragmanı İzle! 7 Şubat Salı
  Romantik Aşk Mektubu! Gerçekler Açığa Çıktı! Emanet 518. bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 518 fragmanı geldi. Emanet 518. bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 518. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…
 • Redemption Episode 57 Trailer – Redemption Tuesday, February 7
  Orhun Wants a Baby! Redemption 57th episode trailer has been released! What will happen in the 57th episode of Redemption? The Redemption series continues with new episodes. Redemption will air on Tuesday, February 7, with its 57th episode. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details in the summary of the 56th episode of Redemption are in our news… Here’s what will happen on Tuesday, February 7th in Redemption…
 • Esaret 57.Bölüm Fragmanı – Esaret 7 Şubat Salı
  Orhun Bebek İstiyor! Esaret 57.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 57.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 7 Şubat Salı günü 57.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 57.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 7 Şubat Salı günü yaşanacaklar…
 • Kara Sevdam 42 Bölüm Özeti – 14 Şubat Salı
  Ranvir ve Ishani Yakınlaştı! Kara Sevdam 42 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 42. bölümü Kanal 7 ekranlarında 14 Şubat Salı yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 42. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 42. bölüm Full İzle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir