Emanet 507 Bölüm Fragmanı İzle! 23 Ocak Pazartesi

Emanet 507

Nana Kaçırıldı! Yaman Aşkının Peşinde

Emanet 507. bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 507 fragmanı geldi. Emanet 507. bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 507. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Emanet 507. bölüm 23 Ocak Pazartesi günü yayınlandı. Emanet gelecek bölüm tüyoları sizlerle.

Emanet 493 Fragman

Dizi Haberleri Emanet dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Yaman ve Nana arasında aşk kıvılcımları giderek artarken işler bir anda karıştı. Topal şeytanı ve Nedim planlarının ilk ayağını devreye soktular. Nana’yı kaçırarak Yaman’ı öfkeden delirttiler. Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor? Nana kurtulacak mı? 

Yaman kötülerin peşinde! Nana’nın Yaman’a karşı sözleri kafaları bir hayli karıştırmıştı. Yaman Nana’nın bunca keçilikten sonra iyi davranmasına anlam verememişti. Nana ise içine düştüğü bu duyguya bir isim vermekte zorlanır. Ama onun ve bizim çok iyi bildiği bu duygunun adı aşktan başka bir şey olamaz. Hala da bu durumun farkına vardı. 

Emanet 507 Bölüm Fragmanı İzle! 23 Ocak Pazartesi

Ancak kötülerin olayın içine girmesi yine dizide işleri karıştırdı. Nana bir anda ortalıktan yok olurken Yaman deliye döndü. Yaman onu bulmak için tüm ipuçlarını araştırmaya başladı.

Nana kurtulacak ama! Geçmiş özetlerimizde bu durumun olacağını çok defa söylemiştik. Nana ve Yaman aşkı için iki önemli olasılık gerçekleşmeliydi. Biri Halanın bu aşk için harekete geçmesiydi. Diğeri ise Nana ve Yaman’a yapılacak kötülük. 

Öncelikle Nana Yaman’ı tuzağa çekmek için yem olarak kullanılacak. Ancak hiç korkmayın. Yaman’ın adamları nasıl patakladığını gördünüz. Yaman aşkını kurtarmak için herkesi tek tek yenecek. Bu kötü durum çiftimizin aşklarında ileri gitmeleri için önemli bir güç olacak. 

Hem Yaman hem de Nana sevdikleriniz yaşıyorken onlara onu sevdiğinizi söyleyin moduna girecekler. İkili birbirlerine aşklarını itiraf edecekler.

Emanet 507.Bölüm – 23 Ocak Pazartesi Tek Parça İzle

Emanet Dizisinin Konusu

Emanet dizisi üçüncü sezonuyla devam ediyor. Sıla Türkoğlu’nun yani Seher karakterinin dizide ölüp karaktere vedasının ardından Yaman ve Yusuf’un yası ekranlara geliyor.

Bir yanda mutluluğu yakaladığını düşünürken tüm hayatı tepe taklak olan Yaman, diğer yanda annesinden sonra sığındığı tek liman teyzesini de kaybeden minik Yusuf… Seher’in vefatıyla büyük bir acıyla sınanan Yaman ve Yusuf’un öyküsü Emanet ile izleyicisiyle buluşuyor. Ekranların heyecanla takip edilen dizisi Emanet’te heyecan tırmanıyor.

Emanet Dizisi Oyuncu Kadrosu

Halil İbrahim Ceyhan

Nana Stambolishvili

Berat Rüzgar Özkan

Melih Özkaya

İpek Arkan

Sevda Karabulut

Ferda Işıl

Hülya Aydın

Ömer Gecü

Burhan Ökmen

Binnaz Ekren

Oğuz Yağcı

Zeynep Naz Eyüboğlu

Mehmet Ali Aslan

Özge Ağyar

Volkan Yıldırım

Erman Ersoy

Merdan Kardan

Seda Dadaşova

Emanet Dizisi Künyesi

Yönetmenler: Ayhan Özen, Serkan Mut
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın-Emin Çakır
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Legacy 518 Episode Trailer! Tuesday, February 7
  Romantic Love Letter! Facts Revealed! Watch Legacy 518 Episode Trailer! What will happen on Monday, December 518th in Legacy 518th episode? Legacy series continues with new season episodes. Legacy 518 trailer has arrived. What awaits us in Legacy 518th episode? What happened in the last episode of Legacy, what will happen in the new episode? Details in the summary of the Legacy 518th episode are in our news…
 • Emanet 518 Bölüm Fragmanı İzle! 7 Şubat Salı
  Romantik Aşk Mektubu! Gerçekler Açığa Çıktı! Emanet 518. bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 518 fragmanı geldi. Emanet 518. bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 518. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…
 • Redemption Episode 57 Trailer – Redemption Tuesday, February 7
  Orhun Wants a Baby! Redemption 57th episode trailer has been released! What will happen in the 57th episode of Redemption? The Redemption series continues with new episodes. Redemption will air on Tuesday, February 7, with its 57th episode. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details in the summary of the 56th episode of Redemption are in our news… Here’s what will happen on Tuesday, February 7th in Redemption…
 • Esaret 57.Bölüm Fragmanı – Esaret 7 Şubat Salı
  Orhun Bebek İstiyor! Esaret 57.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 57.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 7 Şubat Salı günü 57.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 57.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 7 Şubat Salı günü yaşanacaklar…
 • Kara Sevdam 42 Bölüm Özeti – 14 Şubat Salı
  Ranvir ve Ishani Yakınlaştı! Kara Sevdam 42 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 42. bölümü Kanal 7 ekranlarında 14 Şubat Salı yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 42. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 42. bölüm Full İzle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir