Emanet 506 Bölüm Fragmanı İzle! 20 Ocak Cuma

emanet 506

Hala Devrede! Yaman ve Nana Aşk Ateşini Yaktı!

Emanet 506. bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 506 fragmanı geldi. Emanet 506. bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 506. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Emanet 506. bölüm 20 Ocak Cuma günü yayınlandı. Emanet gelecek bölüm tüyoları sizlerle.

Emanet 493 Fragman

Dizi Haberleri Emanet dizisinde heyecan her geçen gün hız kesmeden devam ediyor. Nana ve Yaman arasında aşkın başlayacağını bir çok kez söylemiştik. Bunda özellikle Halanın büyük bir etkisi olacağını da vurgulamıştık. Nitekim sonunda hala devreye girmeye karar verdi. Yaman ve Nana arasındaki aşk ise gümbür gümdür geliyor. Peki gelecek bölümlerde neler olacak?

Aşka Hazır Olun! Yaman ve Nana Arasındaki romantizm her geçen gün artarak devam ediyor. İkili keçilikler yapıp birbirlerini kızdırsalar da bu çok uzun sürmüyor. Gönül kırdıkları gibi gönül almayı da biliyorlar. Tabi bunda halanın etkisi çok büyük. Nana ve Yaman arasındaki sorunu gören hala bu duruma müdahale ederek sorunu çözdü.

Emanet 506 Bölüm Fragmanı İzle! 20 Ocak Cuma

Hem Nana hem de Yaman birbirleri için ne kadar değerli olduklarını bir kez daha fark ettiler. Ancak Halanın bu çabası tek yeterli kalmayacak. Geçmiş özetimizde belirttiğimiz ikinci olasılıkta devreye girecek. Kısaca  hatırlatırsak Yaman ve Nana aşkını başlatacak iki olasılığı vurgulamıştık. Bunlardan biri halanın çabaları diğeri ise yaşanacak kötülükler. Hala devreye girerek ilk olasılığı tamamladı. Sırada ise ikinci olasılık var!

Topal’ın şeytani planı! İşler çiftimiz için her ne kadar iyi gidiyor gibi görünse de olaylar karışacak. Topal şeytanı oldukça kötü bir planla sahalara geri dönecek. Elbette Yaman ve Nana’nın bundan henüz haberi yok. Topal’ın gelişi onları epey bir şoke edecek.

Topal’ın hedefi elbette Nana’ya kalan yüklü miras. Tabi bunu alırken yapmayacağı kötülükte yok. Özellikle Yaman ve Nana’nın hayatı onun için değersiz. Gözünü kırpmadan ikiliyi aradan çıkarabilir. Burada Nedim’in de işin içinde olması Nana’yı büyük tehlikeye sokacak.

Bizim tahminimiz Topal ve Nedim’in yem kullanarak Yaman’ı tuzağa çekmesi. Ve Yaman’ın işini bitirmesi yönünde olacağı. Ancak Yaman ve Nana artık eskisi gibi değiller. Hem daha güçlüler hem de daha birlik halindeler. Topal ve Nedim şimdiden kaybetmeye mahkum! 

Emanet 506.Bölüm – 20 Ocak Cuma Tek Parça İzle

Emanet Dizisinin Konusu

Emanet dizisi üçüncü sezonuyla devam ediyor. Sıla Türkoğlu’nun yani Seher karakterinin dizide ölüp karaktere vedasının ardından Yaman ve Yusuf’un yası ekranlara geliyor.

Bir yanda mutluluğu yakaladığını düşünürken tüm hayatı tepe taklak olan Yaman, diğer yanda annesinden sonra sığındığı tek liman teyzesini de kaybeden minik Yusuf… Seher’in vefatıyla büyük bir acıyla sınanan Yaman ve Yusuf’un öyküsü Emanet ile izleyicisiyle buluşuyor. Ekranların heyecanla takip edilen dizisi Emanet’te heyecan tırmanıyor.

Emanet Dizisi Oyuncu Kadrosu

Halil İbrahim Ceyhan

Nana Stambolishvili

Berat Rüzgar Özkan

Melih Özkaya

İpek Arkan

Sevda Karabulut

Ferda Işıl

Hülya Aydın

Ömer Gecü

Burhan Ökmen

Binnaz Ekren

Oğuz Yağcı

Zeynep Naz Eyüboğlu

Mehmet Ali Aslan

Özge Ağyar

Volkan Yıldırım

Erman Ersoy

Merdan Kardan

Seda Dadaşova

Emanet Dizisi Künyesi

Yönetmenler: Ayhan Özen, Serkan Mut
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın-Emin Çakır
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Legacy 518 Episode Trailer! Tuesday, February 7
  Romantic Love Letter! Facts Revealed! Watch Legacy 518 Episode Trailer! What will happen on Monday, December 518th in Legacy 518th episode? Legacy series continues with new season episodes. Legacy 518 trailer has arrived. What awaits us in Legacy 518th episode? What happened in the last episode of Legacy, what will happen in the new episode? Details in the summary of the Legacy 518th episode are in our news…
 • Emanet 518 Bölüm Fragmanı İzle! 7 Şubat Salı
  Romantik Aşk Mektubu! Gerçekler Açığa Çıktı! Emanet 518. bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 518 fragmanı geldi. Emanet 518. bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 518. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…
 • Redemption Episode 57 Trailer – Redemption Tuesday, February 7
  Orhun Wants a Baby! Redemption 57th episode trailer has been released! What will happen in the 57th episode of Redemption? The Redemption series continues with new episodes. Redemption will air on Tuesday, February 7, with its 57th episode. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details in the summary of the 56th episode of Redemption are in our news… Here’s what will happen on Tuesday, February 7th in Redemption…
 • Esaret 57.Bölüm Fragmanı – Esaret 7 Şubat Salı
  Orhun Bebek İstiyor! Esaret 57.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 57.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 7 Şubat Salı günü 57.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 57.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 7 Şubat Salı günü yaşanacaklar…
 • Kara Sevdam 42 Bölüm Özeti – 14 Şubat Salı
  Ranvir ve Ishani Yakınlaştı! Kara Sevdam 42 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 42. bölümü Kanal 7 ekranlarında 14 Şubat Salı yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 42. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 42. bölüm Full İzle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir