Emanet 50.Bölüm Fragmanı – 13 Kasım Cuma

Yaman Seher’i BIRAKMAYACAK! Kiraz’ın Başı DERTTE!

Hafta içi akşamlarında izleyicileriyle buluşmaya devam eden Emanet’te Yaman Yusuf’u kaçırmayı düşündü! Yusuf ise teyzesinden ayrı düşmek istemedi. Yusuf Yaman ve teyzesine annem ile babam siz olun dedi. Emanet 50.bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Emanet dizisinde Yaman Yusuf’u alıp yurt dışına giderken İkbal bu gerçek karşısında şoke oluyor. İkbal’in planı Seher’i konaktan kovmakken bir anda Yaman’ı da kaybetme noktasına gelişi onu şoke etti. İkbal’in planı yine elinde patlarken asıl bomba ise daha sonra gelecek. Yaman’ın kalbi ve gönlü Seher’i bırakmaya razı gelmeyecek. Yaman her ne kadar bunu Yusuf’a bağlasa da . Yusuf’un teyzesinden ayrı kalmasını istemiyorum dese de içten içe Seher’e olan sevgisi de bunda rol oynuyor.

Elbette Yaman’ın gitmekten vazgeçmesinin farklı sonuçları da olacak. Bunlardan biri de Yusuf’un velayeti. Bu konuda Seher ve Yaman birlikte hareket edecek. Ancak bu sefer Yaman’ın değil Seher’in kuralları geçerli olacak. Seher Yaman’ı dönüştürüp Yusuf’un velayetini almayı başaracak. Yusuf ise anne ve babası gibi gördüğü Yaman ve Seher’in bir arada olmasıyla daha iyi hissedecek.

Kısaca özetlemek gerekirse Yaman ve Seher için velayet kararıyla oldukça güzel günler kapıda.

Diğer tarafta ise Ali her şeyi yanlış anlamaya devam ediyor. Kiraz’ın Muhittin’den hoşlandığını düşünen Ali küplere binse de bu davranışının nedenini kendine açıklayamadığı için tüm olanlara göz yummaya karar verecek. Kiraz ise Sultan cadısının baskısıyla bu evliliğe hayır diyemiyor. İşlerin iyice karmaşıklaşmasının çözüm yolu ise Muhittin’de. Muhittin anlaşmalar ile belli işler çevirse de bu saflığıyla illegal işlere bulaşma oranı çok yüksek. Nitekim Muhittin bu vukuatları nedeniyle Ali Kiraz’ın evlilik kararını iptal edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir