Emanet 5. Bölüm Fragmanı – 11 Eylül Cuma

Yusuf KAYBOLDU! Yaman Delirdi!

Emanet dizisinde Yaman’ın içinde adeta bir canavar var desek yeridir. Köpeğini dahi Seher’e saldırtıp kızın elini yaralayan Yaman’ın öfkesi ve korkuları onu oldukça gaddar bir insana dönüştürmüş durumda. Özellikle kimseye güvenmez hali küçük Yusuf’a karşı nasihatlerinde bariz bir şekilde belli oluyor.

Seher vazgeçmeyen inatçı tavrıyla Yusuf’a kavuşurken hiç beklemediği bir tehlikenin içinde kaldı. Aniden atan şalterler depoyu alevler ve dumanlar içinde bırakıyor. Neyse ki Yaman son anda yetişip ikiliyi kurtaracak. Tabi bu olay Seher’in bir yandan da gerçek yüzünün ortaya çıkmasını sağlıyor. Seher Yaman gibi emaneti olan Yusuf’u ne pahasına olursa olsun sahip çıkma derdinde.

Yaman bu inadını kırıp ortak yolu bulacak gibi. Seher’e yaklaşan akrebi öldürerek içindeki merhametin devam ettiğini gösterdi. Üstelik Yusuf’un da teyzesini istemesi Yaman’ı bu konuda çaresiz bırakacak. Ancak işler yine karışıyor. Minik Yusuf’un aniden ortadan kayboluşu gözleri Seher’e çevirirken Yaman emanetine sahip çıkamamanın öfkesini yaşar.

Elbette Yusuf bulunacaktır ancak bu süreç birçok taşında yerine oturmasını sağlayacak. Diğer tarafta Seher’i arayan yakınları da bu olaya bir şekilde ortak olabilirler. Ama asıl merak konusu ise böyle gaddar ve sert biri olan Yaman’ın nasıl değişip dönüşeceği. İzleyip bu değişimi merakla göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir