Emanet 49.Bölüm Fragmanı – 12 Kasım Perşembe

İkbal Yılanı Yaman ve Seher’i Polise YAKALATIYOR!

Hafta içi akşamlarında izleyicileriyle buluşmaya devam eden Emanet’te Yaman Yusuf’u kaçırmayı düşündü! Yusuf ise teyzesinden ayrı düşmek istemedi. Yusuf Yaman ve teyzesine annem ile babam siz olun dedi. Emanet 49.bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Emanet dizisinde Yaman Yusuf’u alarak yurt dışına kaçma planları yaparken İkbal yine işleri değiştirecek. Tüm bunlardan habersiz olan Yaman ve Seher ise Yusuf’a adeta anne ve babalık yapıyor. Yaman avcılığı  ve yetenekleriyle adeta bir baba gibi hareket ederken Yusuf bunca zamandan sonra bir aile ortamını hissetti. Seher ufak tefek tehlikeler atlatsa da asıl büyük yılan konakta duruyor. İkbal dur durak bilmeden yaptığı planlarla bu sefer ikilyi yakalatıyor.

Ancak İkbal’in bu hareketi oldukça kötü bir  şekilde elinde patlayacak. Yusuf’un Yaman ve Seher’den alınması demek ikilinin bu mücadele için daha fazla birbrilerin yakınlaşması anlamını taşıyor. Elbette daha önceki özetlerimizde dediğimiz gibi ikili için artık tek yol var. Bu yol zoraki bir evlilikten başka bir şey olamaz. İkili emanetlerine sahip çıkabilmek için bu kararı er yada geç alacak. İkbal yılanı ise yaşadığı şokla kaybetmenin acısnın kardeşiyle beraber yaşayacak.

Diğer tarafta ise Ali Sultan teyzenin istediğini duyunca şoke oluyor. Kiraz’a böyle alışmışken bir kıl kuyruğa Kiraz gibi güzel bir kızı kaptırmak elbette istemiyor. Nitekim Sultan’ın bu sinsi evlilik planının önündeki en büyük engel Ali. Ali bu işe karşı ıkarak evliliğe müsaade etmeyecek. Sultan teyze ise Ali’nin gönlünü Kiraz’a kaptırdığını fark edecek. Burada da diğer tarafta olduğu gibi işler bir hayli karışık. Sultan cadısı ve İkbal yılanın planlarından kurtulursa iki muhteşem çiftimizde oldukça güzel zamanlar bekliyor. Elbette er yada geç bu romantik ve bir o kadar güze anlara kavuşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir